Odborný predajca

AMALTHEA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800€ + bonusy ( celkovo do 1800€ )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborného predajcu čalúneného nábytku do skvelého kolektívu predajní BLEST

Náplň práce:
- poradenstvo pri výbere sedacích súprav zákazníkom
- príjem a spracovanie objednávok
- administratívna činnosť spojená s realizáciou kompletnej objednávky
- starostlivosť o predajňu
- komunikácia s ostatnými kolegami

- Práca v rozvíjajúcej sa firme ktorá má aktuálne viac ako 150 predajní.
- Stravné lístky
- Zamestnanecké zľavy
- Trvalý pracovný pomer
- Výborný kolektív
- Bonusy z predaja k fixnému platu ( prvý bonus k fixu je +300 € až do +1000€ )
- Team buildingy

Svoj životopis a motivačný list nám zašlite na dole uvedenú emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

OMEGA - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

Do nášho tímu hľadáme milú kolegyňu / kolegu, ktorý
- má veľmi dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- je aktívny a ochotne plní pracovné úlohy
- je dôsledný a má zmysel pre poriadok
- je kreatívny
- rád sa učí nové veci

Spoločnosť BLEST sa zaoberá výrobou a predajom čalúneného nábytku. V súčasnosti máme na trhu viac ako 150 predajní a prax od roku 1999.

Cieľom našej spoločnosti je dopriať zákazníkovi postel alebo sedačku ktorá predčí ich očakávania. Základom je nielen kvalitný tovar ale aj servis pre zákazníka na tej najvyššej možnej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3401115  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ + bonusy ( celkovo do 1800€ )