Špecializovaný predajca pre západné Slovensko

AMALGEROL SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
leden 2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný obchodný zástupca - BIOstimulanty, hnojivá, spracovanie hnoja a hnojovice, starostlivosť o zvieratá

Môžete pracovať v prostredí priameho predaja vo vašom regióne?
Potom možno máme ponuku práve pre vás.

Každodenná práca profesionálneho konzultanta spočíva najmä v:
• Aktívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v regióne prostredníctvom osobných návštev poľnohospodárskych podnikov a poľnohospodárskych družstiev v regióne.
• Zisťovanie skutočných potrieb zákazníkov, vytváranie následných ponúk s následným zadávaním objednávok do on-line systému spoločnosti
• zhromažďovanie spätnej väzby od zákazníkov alebo potenciálnych zákazníkov s príslušným hlásením
• Účasť na poľných dňoch, regionálnych výstavách a poľnohospodárskych podujatiach vo vlastných a susedných regiónoch

Požadujeme od vás:
• ochota a schopnosť pracovať aktívne a samostatne
• preukázateľné predajné zručnosti - pozícia je vhodná pre skúseného predajcu v teréne
• Skúsenosti a pracovné skúsenosti v poľnohospodárskom sektore vášho regiónu sú vítané, ale nie sú nevyhnutné
• Preberať zodpovednosť za svoju prácu, byť orientovaný na výsledky a vedieť osloviť a zaujať zákazníkov
• Vysoké komunikačné zručnosti sú nevyhnutnosťou!
• Vodičský preukaz skupiny B

Čo vám môže ponúknuť AMALGEROL SK:
• Zaujímavá, stabilná a predovšetkým dlhodobá práca s podporou nadnárodného koncernu.
• Primerané odmeňovanie - plat predajcu sa skladá z fixnej a výkonnostnej zložky
• Služobné vozidlo je k dispozícii aj na súkromné účely
• Odvetvie zamerané na zákazníkov, ktorí čoraz viac uprednostňujú potenciálne používanie bioproduktov

Ak vás naša ponuka oslovila, oznámte nám svoj záujem ideálne zaslaním svojich profesijných a osobných údajov na adresu [email protected] .

Viac informácií o našej spoločnosti a našich výrobkoch nájdete na adrese www.amalgerol.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B

Naša rakúska materská spoločnosť HECHENBICHLER GmbH pôsobí už niekoľko desaťročí v ďalších 28 krajinách Európy a Afriky, v USA a Kanade. Naše výrobky v oblasti poľnohospodárskej výroby predávame v Česko-Slovensku už viac ako 25 rokov. Ako dve nezávislé dcérske spoločnosti s celkovým počtom približne 15 zamestnancov predávame a distribuujeme vlastné a nakúpené výrobky v Českej republike a na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4477367  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac