Špecializovaný predajca pre západné Slovensko

AMALGEROL SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
08/2022
1 000 EUR/mesiacMesačné bonusy (provízie) za každý skutočne predaný liter alebo kilogram výrobkov. Táto zložka potom predstavuje +25 až +140 % k základnej mzde.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každodenná práca profesionálneho predajcu spočíva predovšetkým v:
• Aktívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v regióne prostredníctvom osobných návštev poľnohospodárskych podnikov a poľnohospodárskych družstiev v regióne
• Identifikácia skutočných potrieb zákazníkov, vytváranie následných ponúk s následným zadávaním objednávok do on-line systému spoločnosti
• zhromažďovanie spätnej väzby od zákazníkov alebo potenciálnych zákazníkov s príslušným hlásením
• Pravidelná účasť na poľných dňoch, regionálnych výstavách a poľnohospodárskych podujatiach vo vlastných a susedných regiónoch

Požadujeme od vás:
• ochota a schopnosť aktívne pracovať samostatne
• Predajné zručnosti - pozícia je vhodná pre skúseného predajcu
• Skúsenosti a pracovné skúsenosti v oblasti poľnohospodárstva vo vašom regióne sú vítané, ale nie sú nevyhnutné.
• Prevziať zodpovednosť za svoju prácu, byť orientovaný na výsledok a vedieť osloviť a zaujať zákazníka
• Vysoké komunikačné zručnosti sú nevyhnutnosťou!
• Vodičský preukaz skupiny B

Čo vám môže ponúknuť AMALGEROL SK:
• zaujímavá, stabilná a predovšetkým dlhodobá práca s podporou nadnárodného koncernu
• Primerané odmeňovanie - plat predajcu sa skladá z fixnej a výkonnostnej zložky
• Služobné auto k dispozícii aj na súkromné účely (používanie vlastného auta s náhradou cestovných nákladov)
• Odvetvie zamerané na zákazníkov, ktorí čoraz viac uprednostňujú potenciálne používanie bioproduktov

Ak máte záujem o túto ponuku, kontaktujte nás!
Svoj životopis pošlite e-mailom na adresu: [email protected] ; tel.:+420 724 726 597

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Naša rakúska materská spoločnosť HECHENBICHLER GmbH pôsobí už niekoľko desaťročí v ďalších 28 krajinách Európy a Afriky, v USA a Kanade. Naše výrobky v oblasti poľnohospodárskej výroby predávame v Česko-Slovensku už viac ako 25 rokov. Ako dve nezávislé dcérske spoločnosti s celkovým počtom približne 15 zamestnancov predávame a distribuujeme vlastné a nakúpené výrobky v Českej republike a na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4352885  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac