Traktorista - obsluha poľnohospodárskej techniky

AMAJ AGRO s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 37, 076 16 Zemplínska Nová Ves, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do zamestnania na TPP,alebo na živnosť zodpovedného TRAKTORISTU. Jedná sa o prácu v poľnohospodárstve - práca s poľnohospodárskou technikou v rastlinnej výrobe. Slušné platové ohodnotenie. Požadujeme vod.oprávnenie skupiny B,T skupina C výhodou. Plat dohodou pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť,precíznosť,technické myslenie,fyzická zdatnosť.

Spoločnosť posobí v poľnohospodárskej výrobe a v nákladnej doprave.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3281462  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou