Marketingovo - obchodný manažér

AM Solution, s.r.o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.300,- EUR, možnosť prémií až do výšky 100 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trúfate si na marketingovo-obchodno-predajnú pozíciu? Zvládnete sa starať o web stránku nádherného kaštieľa, pripravovať kampane, vymýšľať podujatia, pomôcť nám zrenovovaný kaštieľ naplniť ľudským teplom, úsmevom a príjemnou atmosférou, a pritom hľadať a oslovovať nových zákazníkov s Vami vytvorenými ponukami?

V našom „kaštieľskom“ tíme by ste mali na starosti:

• Zodpovednosť za marketingové aktivity v rámci webu a sociálnych médií
• Príprava kampaní (nie náročné ATL a BTL kampane:-))
• Príprava podujatí pre členov/záujemcov
• Vytváranie a správa vernostných programov
• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• Prezentovanie a propagovanie našich služieb
• Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
• Vytváranie nových možností na spoluprácu v rámci marketingu

• Flexibilný pracovný čas
• Práca na TPP alebo živnosť
• Stravovanie a pitný režim
• Možnosť prémií až do výšky 100 % platu
• Služobný telefón, služobný automobil (dohodou) a PC k výkonu Vašej práce

Pokiaľ sa v tejto pozícii viete nájsť, pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.
Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti AM Solution, s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho skôr rodinného tímu a užasne malebného prostredia hľadáme osôbku, ktorá sa nielenže nebojí pracovať, ale naopak, práca ju napĺňa radosťou. Osôbku, ktorá je samostatná, zodpovedná, flexibilná, obchodne a marketingovo orientovaná s organizačnými schopnosťami. Nemusíte mať ani 1 rok praxe, ale musíte nás presvedčiť, o tom, že chcete, viete a chcete vedieť. Tešíme sa na Vás!

Spoločnosť AM Solution, s.r.o. v súčasnosti renovuje nádherný kaštieľ z 18.storočia nachádzajúci sa neďaleko Trnavy, v obci Jaslovské Bohunice. Kaštieľ v neobarokovom štýle, pôvodne využívaný ako letné sídlo grófa Platena, či rodiny Dezasse, ktorou bol postavený, má na jar opätovne otvoriť svoje brány pre záujemcov. Kaštieľ nachádzajúci sa v nádhernom prostredí anglického parku disponuje dvoma reštauráciami, party stanom, 11 izbami, svadobným apartmánom, cigar roomom, meeting roomom, office roomom a wellness centrom.

www.svadbakastiel.sk
www.bohunice-klub.sk

Kontakt

ID: 3553310   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.300,- EUR, možnosť prémií až do výšky 100 %