Reagujte bez životopisu
Logo AM Prestige s.r.o.

Nemecko Operátor CNC strojov/ 16€/hod. až 20€/hod. Nemecka pracovná zmluva

AM Prestige s.r.o.

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/mesiac13 mzda (vianočné premie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluhuješ obrábacie stroje a zabezpečuješ výrobu liatinových diskov pomocou CNC strojov.
  • Edituješ CNC stroje a zabezpečuješ ich správne nastavenie.
  • Pracuješ na 3 alebo 4 zmeny.
  • Pracuješ v nemeckej spoločnosti a máš nemeckú pracovnú zmluvu s výhodami, ako je nemecký dôchodkový systém.
  • Mesačná mzda od 16€/hod. vrátane príplatkov, po 6 mesiacoch 20€/hod. vrátane príplatkov a po odpracovaní 5 mesiacov mesačný bonus 200€.
  • Príplatky: nadčasy +25%, nočné príplatky +25%, sobota príplatok +50% a sviatky príplatok +100%.
  • Typický deň na pozícii Operátor CNC strojov zahŕňa obsluhu obrábacích strojov a editáciu CNC strojov pre výrobu liatinových diskov.
  • Typická pracovná doba pre pozíciu Operátor CNC strojov je na 3 alebo 4 zmeny.

  • Zabezpečíme ti ubytovanie, takže sa nemusíš starať o hľadanie bývania
  • Nemusíš sa obávať dopravy do práce, pretože ju zabezpečíme my
  • Každý týždeň dostaneš zálohu vo výške 100€ v hotovosti
  • Máš nárok na platenú dovolenku, aby si si mohol oddýchnuť a načerpať nové sily
  • Máš k dispozícii koordinátora 24/7, ktorý ti v prípade potreby pomôže a poradí
  • Okrem toho ti ponúkame stabilnú pracovnú zmluvu v Nemecku s atraktívnym platom a možnosťou kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

kontaktujte:
Lucia Kováčová
+421 949 500 775
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

významný výrobca liatinových diskov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Minimálne učňovské vzdelanie v strojárstve
  • Prax s obsluhou a nastavovaním CNC strojov
  • Chuť pracovať v zahraničí
  • Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Presnosť a zodpovednosť
  • Flexibilita a ochota učiť sa novým veciam

AM Prestige je dcerská spoločnosť zavedenej nemeckej personálnej agentury AMD zeitarbeit GmbH zo sídlom v Regensburgu, pre ktoru zabezpezpečuje personálne služby. Naša spoločnosť kompletne plní požiadavky nemeckých klientou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kováčová
Tel.: +421949500775
E-mail: poslať životopis
ID: 4807528  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac