Reagujte bez životopisu
Logo AM Prestige s.r.o.

Operátor Nemecko 15 €/hod. až 16€/hod. ( Erfurt) Nemecký jazyk nutný

AM Prestige s.r.o.

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiacvianočné odmeny od zamestnavateľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Operátor Nemecko 15€/hod. až 16€/hod.
  • (nutná znalosť Nemeckého jazyka) práca pre mužov
  • Práca na výrobných lisoch a laseroch pre automobilový priemysel
  • Vizuálna kontrola výrobkov
  • Práca v 3 až 4-zmennom prevádzkovom režime
  • Podpísanie nemeckej pracovnej zmluvy
  • Možnosť nadčasových hodín s príplatkami +25%
  • Príplatky za prácu cez víkendy +50% a cez sviatky 100%
  • Mesačná mzda od 15€/hod. až 16€/hod.
  • Kontrola kvality výrobkov a prípadné nahlásenie zistených nedostatkov nadriadeným
  • Obsluha výrobných strojov
  • Typický deň na pozícii: Príchod na pracovisko a zabezpečenie prípravy strojov na výrobu, práca na výrobných lisoch a laseroch podľa plánu a vizuálna kontrola výrobkov
  • Pracovná doba: 3 až 4-zmenný prevádzkový režim s možnosťou nadčasových hodín

  • Zabezpečíme vám ubytovanie
  • Mesačné bonusy vo výške 200 € a viac
  • Trvalý pracovný pomer s istotou a perspektívou do budúcnosti
  • Stabilná a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť
  • Moderné pracovné prostredie a vybavenie
  • Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja kariéry
  • Jazykové kurzy a tréningy pre zlepšenie jazykových zručností, najmä nemeckého jazyka, ktorý je nutný pre túto pracovnú pozíciu
  • Príjemné a priateľské pracovné prostredie s podporou a vedením skúsených kolegov
  • Možnosť získania cenných skúseností a vedomostí v oblasti automotive strojov a výroby
  • Vysoké mzdy od 15 €/hod. až 16€/hod.

Informácie o výberovom konaní

povinná registracia:
L.Kovačová
Email: [email protected]
Tel: +421 949 500 775

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

významný výrobca kovových dielov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Nutná znalosť nemeckého jazyka.
  • Práca pre mužov.
  • Stredoškolské vzdelanie (napr. maturita, odborná škola).
  • Dobrý zdravotný stav.
  • Chuť pracovať v zahraničí.
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť.
  • Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa novému prostrediu.
  • Zručnosť s používaním rôznych nástrojov a strojov.

AM Prestige je dcerská spoločnosť zavedenej nemeckej personálnej agentury AMD zeitarbeit GmbH zo sídlom v Regensburgu, pre ktoru zabezpezpečuje personálne služby. Naša spoločnosť kompletne plní požiadavky nemeckých klientou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kováčová
Tel.: +421949500775
E-mail: poslať životopis
ID: 4807524  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac