Zubný lekár

AM Dental s.r.o.

Miesto práce
AM Dental s.r.o., Pionierska, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Podľa dohody
2 000 - 4 000 EUR/mesiacMzda je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku, pričom variabilná zložka mzdy predstavuje % z obratu (bližšie informácie o mzdovom ohodnotení budú predstavené na osobnom pohovore).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

diagnostika, konzultácia, zostavenie preventívneho a liečebného plánu, preventívna a záchovná stomatológia, endodoncia, protetika

možnosť profesijného rastu, príspevky na školenia,

bezplatné ošetrenie zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov (manžel/manželka + deti),

bezplatné parkovanie,

nápoje zdarma,

oddychová zóna,

pracovné oblečenie a obuv zdarma, príjemné prostredie rodinná atmosféra,

nadštandardne vybavené priestory,

v blízkosti práce plná občianska vybavenosť (jasle, škôlka, škola, centrum voľného času pre deti, ihrisko pre deti, reštaurácia, obchody, lekáreň, ...)

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na e-mail: [email protected] a do predmetu uveďte Zubný lekár/lekárka
motivačný list je vítaný

Pozrieť si nás môžete na našom webe: www.amdental.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný lekár/lekárka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odbornosť

zodpovednosť

precíznosť

profesionálny a empatický prístup k pacientovi

ochota a schopnosť samostatne pracovať

záujem o profesijný rast

komunikatívnosť

tímový duch

Sme nezmluvná stomatologická ambulancia dentoalveolárnej chirurgie a implantológie presťahovaná do nových moderných a nadštandardne vybavených priestorov v centre mesta Považská Bystrica.

Svoje služby poskytujeme v 3 ambulanciách. Súčasťou tímu je aj ambulancia dentálnej hygieny, RTG pracovisko s 3D CT prístrojom, príjemná čakáreň pre našich pacientov a oddychová zóna pre zamestnancov. Ponúkame prácu v priateľskom prostredí v malom kolektíve s možnosťou profesijného rastu a s atraktívnym finančným ohodnotením. Tak neváhajte a kontaktujte nás.

Svoj životopis posielajte na [email protected]
Viac si o nás môžete pozrieť na našom webe www.amdental.sk

Kontakt

ID: 4402055  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac