Reagujte bez životopisu

Zubný Lekár

AM Dental s.r.o.

Miesto práce
Pionierska 982/9, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
2 000 EUR/mesiacPlus pohyblivá zložka mzdy a odmeny podľa výkonu, percentuálne ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zubnej zdravotnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme nezmluvná stomatologická ambulancia dentoalveolárnej chirurgie a implantológie presťahovaná do nových moderných a nadštandardne vybavených priestorov v centre mesta Považská Bystrica.

Svoje služby poskytujeme v 3 ambulanciách. Súčasťou tímu je aj ambulancia dentálnej hygieny, RTG pracovisko s 3D CT prístrojom, príjemná čakáreň pre našich pacientov a oddychová zóna pre zamestnancov. Ponúkame prácu v priateľskom prostredí v malom kolektíve s možnosťou profesijného rastu a s atraktívnym finančným ohodnotením. Tak neváhajte a kontaktujte nás.

Svoj životopis posielajte na [email protected]
Viac si o nás môžete pozrieť na našom webe www.amdental.sk
ID: 4091961  Dátum zverejnenia: 12.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac