Reagujte bez životopisu

Zubný Lekár

AM Dental s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
1.8.2022
1 400 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy v závislosti od výkonu, odmeny v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zubnej ambulancii

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme nezmluvná stomatologická ambulancia dentoalveolárnej chirurgie a implantológie presťahovaná do nových moderných a nadštandardne vybavených priestorov v centre mesta Považská Bystrica.

Svoje služby poskytujeme v 3 ambulanciách. Súčasťou tímu je aj ambulancia dentálnej hygieny, RTG pracovisko s 3D CT prístrojom, príjemná čakáreň pre našich pacientov a oddychová zóna pre zamestnancov. Ponúkame prácu v priateľskom prostredí v malom kolektíve s možnosťou profesijného rastu a s atraktívnym finančným ohodnotením. Tak neváhajte a kontaktujte nás.

Svoj životopis posielajte na [email protected]
Viac si o nás môžete pozrieť na našom webe www.amdental.sk
ID: 4068610  Dátum zverejnenia: 12.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac