Lekár pre hospic

Alzheimercentrum Piešťany, n.o.

Miesto práce
Rekreačná 7, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP, dohodou
2 500 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, vernostná odmena, kvartálne odmena,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie špecializocanej paliatívnej starostlivosti
stanovenie a realizácia plánu v paliatívnej starostlivosti
konzultácie s ošetrujúcim personálom
matodická podpora ostatných členov tímu hospicu
podpora nemocným a ich blízkym
vedenie dokumentácie v súlade s platnou legislatívou

lekár v odbore interné lekárstvo, anesteziólogia alebo neurológia

ponúkame prácu na plný alebo kratší úväzok v  hospici,

zamestnanecké benefity

podmienky pre osobný a profedionálny rozvoj

výhodné mydové podmienky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár paliatívnej medicíny /internista/algeziológ/neurológ

Počet rokov praxe

5

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti medicíny
  • Znalosť liečebných postupov pre terminálne stavy
  • Empatia a schopnosť komunikovať so zosnulými pacientami a ich rodinami
  • Schopnosť pracovať v tíme s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi
  • Znalosť zdravotníckych zákonov a predpisov
  • Skúsenosti s paliatívnou starostlivosťou

Naša spoločnosť je neštátna nezisková organizácia, ktorá poskytuje špecializovanú odbornú komplexnú 24 hodinovú starostlivosť klientom s Alzheimerovou chorobou a inými formami demencií. Poskytujeme klientom sociálnu a zdravotnú starostlivosť, rehabilitácie, bazálnu stimuláciu, fyzioterapiu, hospicovú starostlivosť, reminiscenčné terapie, ergoterapie, a canisterapie. Riadime sa modernými terapeutickými postupmi, vychádzajúcimi z najnovších vedeckých poznatkov, ale aj skúseností z viac ako 20-ročnej praxe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4806277  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac