Vypomôž nám ako brigádnik na reklamačnom oddelení

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Nivy centrum, Mlynské nivy, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Ťa baví lepenie sklíčok na telefóny a tablety, potom je táto brigáda pre Teba ako stvorená. Do hlavnej vianočnej sezóny hľadáme brigádnikov, ktorí nám na reklamačnom oddelení vypomôžu na 3 mesiace. Okrem toho bude Tvojou úlohou aj tzv, prvé spustenie pc pre zákazníka (inštalácia a nastavenie SW). Stačí mať aktuálne aspoň základnú orientáciu v SW a HW, ostatné ťa naučíme.

PREDBEŽNE VYHOVUJEŠ, AK...
-> sa vieš orientovať v MS Windows, Android a iOS
-> si už nalepil/a pár sklíčok na telefón či tablet
-> ovládaš aspoň základy angličtiny
-> máš prax v riešení SW/HW problémov (veľká výhoda)

-> mimoriadne ODMENY za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady. Myslíš, že by si dokázal/a získať titul borca či inovátora a získať tak odmenu až do výšky 400 € ?
-> dovedieš si KAMOŠA alebo známeho DO FIRMY a DOSTANEŠ ODMENU minimálne 180€ a viac, ak u nás uspeje počas skúšobnej doby. Za kvartál v priemere vyplatíme 2 600 € našim zamestnancom naprieč celou alzou
-> dáme Ti ZAMESTNANECKÉ ZĽAVY od 1. dňa na všetky naše produkty v ponuke. Môžeš si za kvartál nakúpiť až do 3 700 €
-> ŠÉFA, ktorý Ti bude vždy oporou - ako profesnou, tak ľudskou
-> máš ISTOTU neustále rastúcej firmy a príležitosť učiť sa od najlepších – nie nadarmo sme jednotkou na trhu

V Alza.sk dávame každému kandidátovi spätnú väzbu o tom, ako sa mu vo výberovom konaní viedlo.

Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Bottova 6654/7, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho tímu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4178470  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.