Konzultant predaja – Budapešť

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Budapešť, Maďarsko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 845 EUR/mesiacGarantovaná nástupná mzda: 650 € brutto/ mesačne + variabilná zložka 195€ brutto/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pomôcť Alza.sk dobyť maďarský trh?
Dohovoríš sa po maďarsky, anglicky či slovensky/česky?
Zaujímaš sa o trendy v elektronike?
Je pre teba spokojný zákazník priorita číslo jeden?
A hlavne, chceš sa stať súčasťou našej napredujúcej predajne v Budapešti?

Ak si na všetky otázky odpovedal/a áno, tak si náš človek!

Čo od teba očakávame?
• Obchodnícke zručnosti a maximálnu orientáciu na zákazníka
• Skvelé komunikačné schopnosti
• Záujem o moderné technológie a chuť dozvedieť sa o nich ešte viac
• Maďarský jazyk na úrovni rodeného hovoriaceho a angličtinu/slovenčinu/češtinu na komunikačnej úrovni
• Chuť robit krátky dlhý týždeň

A čo ti za to chceme ponúknuť?
• Prácu, ktorá má skutočne zmysel – možnosť podieľať sa na rozvoji najväčšieho e-shopu v strednej Európe
• Zamestnanecké zľavy na celý náš sortiment (viac ako 100 000 produktov v najrôznejších kategóriách)
• Možnosť osobného rastu a kariérneho postupu
• Pravidelné rozvojové a vzdelávacie aktivity
• Moderné pracovné prostredie – v predajni máme napríklad najnovší VR kútik
• Priateľský tím spolupracovníkov a neformálnu atmosféru na pracovisku
• Teambuildingy a spoločenské akcie naprieč oddeleniami (Alzagrilovačka, turnaj v stolnom futbale, popoludnie s doskovými hrami)

Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Bottova 6654/7, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Pokladňa - základy

- vedieť komunikovať so zákazníkmi, príjemné vystupovanie
- zameranie na výsledok a silný obchodný duch
- schopnosť pracovať v tíme a chuť sa ďalej vzdelávať
- aktívne sledovanie noviniek v moderných technológiách, záujem o elektroniku
- prax na obdobnej pozícii ti dáva väčšiu šancu

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Bezáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3966352  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac