Bezpečnostný špecialista SK (Ref. č.: JPO09426)

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Dohodou/ Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fungovanie bezpečnostného špecialistu v našej spoločnosti vyžaduje pravidelnú spoluprácu a koordináciu nad spoločnými úlohami, hlavne s kolegami z oddelenia bezpečnosti a kontroly, internej kontroly, logistiky a oddelenia inventúr. Pre nás ideálny kandidát si musí vedieť poradiť s porušením interných pravidiel zo strany zamestnancov a hlavne sa vedieť postarať o nápravu.

Vieš pracovať v tíme a na druhej strane rýchlo a samostatne konať?
Vieš čo je BOZP, EZS,EPS a CCTV? AK je tvoja odpoveď áno, čítaj ďalej!
Proaktivita a nové nápady sú u nás viac ako vítané, ak máš skúsenosti z podobnej pozície a zaujíma ťa práca v neustále sa rozvíjajúcom nekorporátnom prostredí pošli nám svoj životopis

Poďme si povedať v číslach, čo bude tvojou úlohou:
o 45% koordinácia a riadenie fyzickej ostrahy
o 30% prešetrovanie straty tovaru
o 15% zaistenie bezpečnostnej technológie
o 10% spolupráca s inými oddeleniami

Za čo budeš niesť zodpovednosť?
Tvojou úlohou bude zodpovednosť za každodenné zaistenie bezpečnosti na skladoch v Senci, Bratislave a v Ostrave
Budeš koordinovať fyzickú ostrahy pôsobiacu na týchto skladoch
Budeš riešiť mimoriadne bezpečnostné udalosti vzniknuté v logistických skladoch a v doprave
Za úlohu budeš mať aj riešenie a prešetrenie strát a krádeží
Tvojou bežnou prácou bude aj komunikácia s políciu Slovenskej republiky

Čo je pre nás tzv. must-have?
Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 2 roky
Selský rozum, samostatnosť a dôslednosť
Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
Vodičské oprávnenie skupina B a hlavne ochotu cestovať

Pri čom by sme prižmúrili jedno oko? Aj keď budeme veľmi radi, ak by si mal/a skúsenosti:
So spoluprácou s Políciou Slovenskej republiky
Na manažérskej pozícii u bezpečnostnej agentúry min. 2 roky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Garantovaná nástupná mzda:1400 € brutto plus Variabilná zložka: podľa výkonu a splnených cieľov do výšky 720€. Prvé mesiace sa nemusíš báť, variabilná čiastka ti bude do istej výšky garantovaná.

Získaš skvelých kolegov, ktorí budú súčasťou tvojho tímu
Na začiatku ti zabezpečíme kvalitný adaptačný proces na našej materskej pobočke v Prahe, aby si na svoju predajňu prišiel pripravený/á
Získaš zamestnanecké benefity odo dňa nástupu:
• zľavy na produkty
• stravné lístky
• multisport kartu
• rozvojové kurzy
• firemné grilovačky
• jazykové vzdelávanie
• zľavy u vybraného mobilného operátora a mnohé iné

Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Bottova 6654/7, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Gvorová
E-mail: poslať životopis
ID: 3708561   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Garantovaná nástupná mzda:1400 € brutto plus Variabilná zložka: podľa výkonu a splnených cieľov do výšky 720€. Prvé mesiace sa nemusíš báť, variabilná čiastka ti bude do istej výšky garantovaná.