Prevádzkový manažér logistiky (Ref. č.: JPO09172)

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Praha, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť to skúsiť? Odpovedz na nižšie uvedené otázky.

1. Máš jasnú predstavu o tom aké sú režijné náklady skladu a dokážeš si ich ustrážiť?
2. Vyznáš sa v technológiách a máš praktické skúsenosti so zavádzaním opatrení na zvýšenie produktivity?
3. Máš skúsenosti so skladovaním typovo rôzneho tovaru a vyznáš sa v platnej legislatíve?
4. Dokážeš nastaviť KPIs svojim podriadeným tak, aby to bolo SMART a aby ti pomáhali plniť tvoje ciele?
5. Vieš ako vyzerá predvianočný zhon v logistických centrách a dokážeš takýto zhon bezproblémovo zvládnuť?

Pokiaľ si vo všetkých piatich otázkach odpovedal/a áno, čítaj ďalej.

Čo ťa u nás čaká?

- Zodpovednosť za bezproblémový a ekonomicky efektívny chod logistických centier a regionálnych centrál
- Zodpovednosť za plnenie cieľov, noriem a KPIs (náklady, rýchlosť, kvalita príjmu a expedície)
- Organizácia vedenia ľudí – nábor, adaptácia, rozvoj, riadenie výkonu, odmeňovanie, dohľad na súlad prevádzky so zákonom a ďalšou platnou legislatívou
- Pravidelný reporting dát a procesov
- Optimalizácie procesov a kontrola ich dodržiavania
- Riadenie a spoluúčasť na rôznych typoch projektov
- Riadenia vzťahu s dodávateľmi
- Riešenie neštandardných prevádzkových situácii

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 3000€ a motivačná variabilná zložka

Čo ti dáme na oplátku?

- Príležitosť učiť sa od najlepších – nie nadarmo sme jednotkou na trhu a top 2 v rebríčku CZECH TOP 100 2018
- Mzda, ktorá zodpovedá tvojmu výkonu a pridanej hodnote pre firmu
- Šancu realizovať svoje nápady, za inovátora mesiaca dostaneš odmenu 400€
- Podporu skvelého tímu a priateľského kolektívu
- Rôzne zamestnanecké benefity (jazykové kurzy, stravenky, zamestnanecké zľavy)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Čo od teba očakávame
- Min. 5 rokov skúseností na vysokej vedúcej pozícii v logistike, FMCG výhodou
- Výborné logistické a analytické uvažovanie
- Excelentné organizačné schopnosti a schopnosť riadiť projekty rôzneho rozsahu
- Výborná znalost Excel-u
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Vodičský preukaz skupina B
- Vysoký výkon a výdrž
- Schonosť riešiť aj komplikované situácie s nadhľadom a chladnou hlavou

Ak ťa naša ponuka zaujala neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu s odpoveďami na prvých 5 uvedených otázok.

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava
ID: 3697045   Dátum zverejnenia: 18.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3000€ a motivačná variabilná zložka