HU Proofreader (Ref. č.: JPO01896)

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
0,04 Kč/charakter - navyšování v návaznosti na počet zpracovaných charakterů

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Korektúra produktových popisov, ktoré boli automaticky preložené do maďarského jazyka (z českých/anglických originálov) pomocou nášho interného systému.
- Copywriting generovaných popisov produktov a preklady.

- Príležitosť priamo sa zúčastniť vývoja e-shopu umiestneného na 2. mieste v Ország Boltja 2018!
- Flexibilný pracovný čas a prácu z domu.
- Možnosť získať hodnotné skúsenosti a schopnosti s prácou s textom.
- Prácu na voľnej nohe.
- Podporu od interného tímu v podobe Skype chatu.
- Zmluvu na 3 mesiace a možnosť predĺženia pri obojstrannej spokojnosti.

Flexibilný pracovný čas:
- Je len na tebe, koľko hodín s nami stráviš. Požadujeme minimálne 15 – 20 hodín týždenne, horná hranica nie je určená. Pracovať môžeš kedykoľvek, keď sa ti to bude hodiť – ráno, poobede, v noci…

Koľko si od nás odnesieš? - Záleží len na tebe!
- Za každý znak ťa odmeníme 0,04 Kč.
- V prípade ďalšej práce s textom, ako je copywriting a preklady, dostaneš 200 Kč/h.

Čím viac znakov mesačne skorektuješ, tým vyššia odmena za znak ťa čaká!
- 75,000 znakov, dostaneš – 0,045 Kč za znak
- 100,000 znakov – 0,05 Kč za znak
- 200,000 znakov – 0,055 Kč za znak

Informácie o výberovom konaní

Jedná se externí spolupráci na živnostenský list

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ako externý korektor budeš potrebovať: osobný počítač, prístup na internet, e-mail.
- Veľmi dobrú úroveň maďarského jazyka (C1+).
- Dostupnosť: minimálne 15 hodín týždenne.
- Spoľahlivosť a cit pre detail.
- Živnostenský list je nutnosťou na spoluprácu v prípade, že budeš vybraný/á na túto pozíciu (radi ti poskytneme bližšie informácie ako a kde o živnostenský list požiadať).

Alza.sk s. r. o. je slovenské zastúpenie najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 300 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame špičkové ceny, tisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Bezáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3614700   Dátum zverejnenia: 5.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   0,04 Kč/charakter - navyšování v návaznosti na počet zpracovaných charakterů