Key account manager pre slovenských B2B zákaznikov (Ref. č.: JPO07382)

Alza.sk s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.4.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš sa predovšetkým stretávať s nákupcami a obchodnými riaditeľmi spoločností, ktoré patria medzi našich najlepších zákazníkov a starať sa o to, aby si Alzu nemohli vynachváliť. Občas s nimi zájdeš trebárs aj na kávu.
- Budeš im radiť, hľadať riešenia na mieru a samozrejme kompletne zabezpečovať ich zákazky.
- Samozrejme bude skvelé, ak sa ti podarí priviesť aj ďalších veľkých zákazníkov. Takéto úspechy vieme náležite odmeniť.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200€ + neobmedzené kvartálne odmeny podľa tvojich výsledkov

- Ide o skvelú príležitosť priamo sa podieľať na raste obratu jednotky na trhu v e-commerce.
- Budeš mať k dispozícii firemné auto.
- Získaš tiež hromadu skvelých kontaktov a naučíš sa skutočne dobre pracovať s Excelom.
- Firemná kultúra je úplne neformálna, navyše tu vždy vypočujeme tvoj názor a nové nápady budú jedine vítané (napríklad ako ešte viac uspieť v ponukách na úkor konkurencie).
- Máme prepracovaný interný systém vzdelávania a podporujeme aj externé kurzy, pretože mať prehľad a nestagnovať je dôležité.
- Spoznáš tu veľa inšpiratívnych a nadšených ľudí, ktorých rád/a stretneš aj po práci.
- Možnosť pracovne vyrásť tu nie je otázkou mnohých rokov, ide to oveľa rýchlejšie.
- Samozrejmosťou sú aj ďalšie benefity, ako zamestnanecké zľavy, jazykové kurzy, karta MultiSport benefit a mnoho ďalších.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Chuť sa stále vzdelávať a dokázať logicky uvažovať.
- Silný obchodný ťah na bránku a orientácia na výsledok.
- Organizačné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni.
- Dôležité pre nás je, aby si bol sympatická a komunikatívna osobnosť, ktorá si rozumie s číslami.
- Ideálne mať aspoň 2 roky praxe zo sveta obchodu, do čoho počítame aj napríklad skúsenosť z call centra. Dobre vieme, že práve tam začína veľa skvelých obchodníkov a radi im dáme šancu robiť väčší a lepší biznis.
- Skúsenosti a znalosť v rámci slovenského trhu je veľkou výhodou.

Alza.sk s. r. o. je slovenské zastúpenie najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 300 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame špičkové ceny, tisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava
ID: 3584603   Dátum zverejnenia: 5.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ + neobmedzené kvartálne odmeny podľa tvojich výsledkov