Alza rastie,    POĎ RÁSŤ           s nami!

Customer Care with Hungarian

A munkavégzés helye
Holešovice, Prága - Praha
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Ihneď/Dohodou

Munkahelyi információk

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

Csatlakozz hozzánk!

Szeretnél egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő és már most piacvezető cseh cégnél dolgozni ? Értékeljük az egyéni hozzáállást, rugalmasságot és tapasztalatot. Jelentkezz ma és lépjünk együtt tovább.

A feladatod a következőkre terjed majd ki:
  • 5 csillagos telefonos ügyfélszolgálat, bejövő információk és adotok ellenőrzése az Alza saját fejlesztésű szoftverével.
  • Ügyfelek tájékoztatása, türelmes segítségnyújtás, kérdések megválaszolása.
  • Részvétel tréningeken, árukészlet ismeret bővítése.

Reméljük, hogy hamarosan üdvözölhetünk a csapatunkban!

A čo ti za to ponúkame?

Amit nyújtunk:
  • Munkalehetőség egy jól ismert és sikeres cégnél, amely piacvezető az informatikai szektorban
  • Lehetőség személyes és professzionális fejlődésre
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Céges juttatások (nyelvtanfolyam, egészség program, fitness terem az irodában,...stb)

Čo na to potrebuješ?

Szükséges kompetenciák:
  • Kíváló szóbeli kommunikáció
  • Kíváló telefonos kommunikáció
  • Ügyfél központúság
  • Részletekre való odafigyelés
  • Többféle feladat egyidejű menedzselése
  • Probléma megoldási készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Hajlandóság 12 órás műszakra ( hosszú hét-rövid hét)
  • Termékleírások fordítása (proofreading) az eredeti cseh vagy a már elkészített angol nyelvű termékleírások alapján

Hirdető cég

Niečo v skratke o nás:

Alza.sk s. r. o. je slovenské zastúpenie najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 650 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame špičkové ceny, tisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

S kým sa na výberovom konaní stretneš?

Veronika Bezáková

Veronika je šéfka, akú by si určite chcel mať. Meetingy s ňou sa často začínajú povinným 30 - sekundovým úsmevom. No keď treba, vytiahne na teba tímové KPI, budget, obrat a percentá. Jej 4L každé ráno sú: Live, Love, Laugh, Learn.

Alza.sk s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto
Sliačska 1/D, 831 02
ID: 3196556  Dátum zverejnenia: 25.9.2017