Logo ALZ, s.r.o.

Automechanik Mazda, Mitsubishi, MG

ALZ, s.r.o.

Miesto práce
Východná 19c, Prešov
Termín nástupu
1.7.2024
1 400 EUR/mesiacMzda sa vypočítava z fakturovaných normohodín, k tejto mzde mechanik získava odbornosť po získaní certifikátov až do 350€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce na pozícii Automechanik:

  • Vyhodnocovanie technického stavu osobných motorových vozidiel Mazda, Mitsubishi, MG a určovanie rozsahu potrebných opráv
  • Diagnostikovanie porúch a opravy vozidiel, vrátane ich častí a súčiastok
  • Prevádzkové údržby vozidiel, zahŕňajúce výmenu olejov, filtrov a iných súčiastok
  • Montáž, demontáž pneumatík, vyvažovanie, oprava defektov, geometria, oprava a plnenie klimatizácie
  • Komunikácia s technikom ohľadom nájdených problémov a riešení
  • Vedieť pracovať s modernými diagnostickými prístrojmi a zariadeniami

Typický deň na pozícii Automechanik:

  • Mechanik po porade s technikom určia prioritu opráv s prihliadnutím na plánovač opráv a dohodnú denný plán práce
  • Oprava vozidiel a komunikácia s technikom ohľadom nájdených problémov a riešení

Pracovná doba pre pozíciu Automechanik:

  • Pracovná doba je zvyčajne 8 hodín denne a 40 hodín týždenne
  • Príležitostne sa vyskytujú práce v nadčasových hodinách, najmä pred dôležitými termínmi alebo v období sezóny

Dodatočné príklady typickej náplne práce pre pozíciu Automechanik:

  • Testovanie a kontrola vozidiel pred predajom, pred výkupom jazdeného vozidla
  • Poradenstvo ohľadom údržby a opravy vozidiel
  • vykonávanie skúšobných jázd pred, počas a po oprave

  • odbornostné príplatky
  • odmeny za mimoriadne výkony, nápady, zlepšenia, extra pomoc
  • Pravidelné školenia a odborné kurzy
  • odmeny za pracovné jubileum
  • možnosť vypožičania vozidla
  • možnosť kúpy vozidla za extra výhodných podmienok
  • možnosť opravy vlastného vozidla a vozidla rodinného príslušníka za výhodných podmienok

Záujemcov poprosím poslať životopis s fotografiou. Následne budeme pozývať len tých uchádzačov, ktorí plnia požiadavky inzerátu. Tešime sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik

Počet rokov praxe

2

  • Vzdelanie: Stredoškolské s maturitou v odbore automobilového priemyslu
  • Skúsenosti s opravou a údržbou vozidiel
  • Zručnosť v používaní diagnostických nástrojov a programov na diagnostiku
  • Znalosť technických nákresov a schopnosť interpretovať technické požiadavky
  • Pracovná etika, zodpovednosť, precíznosť a dôkladnosť
  • Flexibilita, tímovosť a schopnosť riešiť problémy

oprava a predaj osobných motorových vozidiel značiek Mazda, Mitsubishi, MG

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4837310  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac