Kuchár do street-foodovej reštaurácie, Bistro Pohoda Sliač

Alykante s. r. o.

Miesto práce
Slovenského národného povstania 10, Sliač-Rybáre - stred
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
1 400 - 1 800 EUR/mesiacMesačné odmeny podľa dosiahnutej tržby od 100-300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, zručného zamestnanca, ktorý má rád výzvy do našej reštaurácie Pohoda Sliač.
Neponúkame prácu len na sezónu, chceme niekoho, kto sa spolu s nami bude podieľať na budovaní skvelého tímu kolegov.
Hľadáme budúcu hviezdu ktorému môžeme pomôcť pri svojom rozvoji.
Ak si študent (maturant) poď robiť čo si študoval u nás máš priestor sa realizovať.
Vaša náplň práce bude:
Príprava obedového menu, street food menu (burgre, quesadilli, Wrapy, don rezance)
Na zmene sú 2 zamestnanci v kuchyni jeden hlavný kuchár a druhá pomocná sila ktorá pomáha pripravovať denné menu, počas výdaja má na starosti myčku a robí určité jedlá ala-carte. po výdaji denného menu pomáha kuchárovi pri príprave jedál a práca pri umývačke riadu.

PRACOVNÁ DOBA - krátky / dlhý týždeň od 7.00-20.30 cez týždeň a od 10.30-20.30 víkend

•Práca v zabehnutej prevádzke, mladom kolektíve, ktorý spolupracuje na chode reštaurácie.
• Získate dlhodobé a perspektívne zamestnanie a pravidelný príjem
• Môžete očakávať priame a otvorené jednanie, korektný prístup a profesionálne vedenie.
• Budete mať istotu zamestnania aj v prípade zhoršenej Covid situácie
• Dáme vám priestor na sebarealizáciu a odborný rast.
• Pracovná pozícia BEZ ubytovania.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na e-mail adrese [email protected]. Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup
- tímový a lojálny hráč
- zmysel pre poriadok a čistotu
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Nehľadáme len zamestnancov, ale spolupracovníkov, ktorých práca baví a chcú sa spolupodielať na zaujímavom koncepte.Spoločnosť Alykante s.r.o. prevádzkuje reštauráciu Pohoda na Sliači. www.bistropohoda.sk
ID: 4324558  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac