Reagujte bez životopisu

Kuchár - Bistro Pohoda Sliač

Alykante s. r. o.

Miesto práce
Sliač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiacmzda podľa skúsenosti kuchára, odvedenej práce a celkovej mesačnej tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre šikovného kuchára s nápadmi a sebarealizáciou
• Príprava obedového menu
• Príprava a vydanie minutkových jedál (burgre, tortily)
• Pracovná doba krátky dlhý týždeň od 7.00 do 21.30hod. alebo od pondelka do piatku (7-17) podľa dohody
• Tréning samozrejmosťou, všetky postupy minútkových jedál ti vysvetlíme a veríme že pridáš do toho svoje umenie
• Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
• Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
• Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
• Kontrola kvality hotových jedál.
• Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
• Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov
Participácia na tvorbe sezónneho jedálneho lístka - lebo sezónnosť a čerstvosť je základ
• Udržiavanie čistoty na pracovisku

Práca v rodinnej firme
Strava a pitný režim zabezpečený na prevádzke
Každoročné zvýšenie mzdy
Cez letné mesiace možnosť variabilného príplatku za splnenú tržbu

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na e-mail adrese [email protected] Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup
- tímový a lojálny hráč
- kreativita vítaná
- flexibilita v rámci pracoviska
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie
- zmysel pre poriadok a čistotu
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Spoločnosť Alykante s.r.o. prevádzkuje reštauráciu Pohoda na Sliači. www.bistropohoda.sk

Adresa spoločnosti

Alykante s.r.o.
Pred jarkami 36
962 31 Veľká Lúka

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Gajdošík
Tel.: +421905290973
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3405238  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac