Reagujte bez životopisu

Barman/Čašník do reštaurácie Bistro Pohoda Sliač

Alykante s. r. o.

Miesto práce
Sliač
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacmzda závisí od výkonu v práci a od skúseností, ročné zvyšovanie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a skúseného zamestnanca , ktorý má rád výzvy do našej reštaurácie Pohoda Sliač.
Ak si absolvent ale v barmanstve vidíš svoje uplatnenie radi ťa privítame
Neponúkame prácu len na sezónu, chceme niekoho, kto sa spolu s nami bude podieľať na budovaní skvelého tímu kolegov.
Vaša náplň práce bude:
Práca za barom, obsluha zákazníkov, udržiavanie čistoty, skvelá komunikácia so zákazníkmi
PRACOVNÁ DOBA 10.00 - 22.00 pracovný deň, sviatky a víkendy od 11.00 do 22.00, krátky dlhý týždeň.

•Práca v zabehnutej prevádzke, v mladom kolektíve, ktorý spolupracuje na chode reštaurácie.
• Získate dlhodobé a perspektívne zamestnanie a pravidelný príjem
• Môžete očakávať priame a otvorené jednanie, korektný prístup a profesionálne vedenie.
• Dáme vám priestor na sebarealizáciu a odborný rast.
• Pracovná pozícia BEZ ubytovania.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na e-mail adrese [email protected]. Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skvelá komunikácia a úsmev na tvári
- zodpovedný prístup
- tímový a lojálny hráč
- zmysel pre poriadok a čistotu
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- časovo flexibilný
- chuť pracovať

Nehľadáme len zamestnancov, ale spolupracovníkov, ktorých práca baví a chcú sa spolupodielať na zaujímavom koncepte.Spoločnosť Alykante s.r.o. prevádzkuje reštauráciu Pohoda na Sliači. www.bistropohoda.sk
ID: 3405238  Dátum zverejnenia: 28.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac