Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Chyžná v Hoofddorpe, ubytovanie zabezpečené, strava zabezpečená

Alya Aras B.V. Executive Residency Amsterdam Airport

Miesto práce
Hoofddorp, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 070 - 2 484 EUR/mesiacNárok na 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie luxusne zrekonštruovaných hotelových izieb a okolia hotela

•strava zabezpečená
•ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom za príplatok :
-jednolôžková izba 500€
-dvojlôžková izba 900€
(V cene je zahrnutá elektrina,plyn, voda a internet)
Dom sa nachádza v rovnakom meste ako pracovisko,pár minút od hotela,takže dochádzanie nieje nutné.
•nárok na 13.plat
•možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

•flexibilita a chuť pracovať
•ovládanie minimálne jedného z uvedených cudzích jazykov
•chuť zotrvať na pracovnom mieste

Executive Residency by Best Western Amsterdam Airport má viac ako 49 luxusných a zrekonštruovaných hotelových izieb, ktoré sa nachádzajú na krásnom mieste na cestnom obchvate Hoofddorp v blízkosti autobusovej zastávky a stanice.
Našim hosťom ponúkame rôzne zariadenia vrátane fitnescentra a práčovne.

Hľadáte príjemnú prácu na jeden, viac dní v týždni alebo víkend a nebojíte sa vyhrmúť si rukávy? Príďte k nám pracovať do príjemného kolektívu !

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4329097  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 070 EUR/mesiac