Reagujte bez životopisu
Logo ALW Slovakia, s.r.o.

Pracovník do výroby (nepretržitá prevádzka)

ALW Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
1 460 EUR/mesiacNástupná mzda od 1460€ vrátane príplatkov pri odpracovaní základného kalendára (15 pracovných zmien). Po preukázaní pracovných schopností: 1640€ (pravidelné prehodnocovanie mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha lisu (nového pracovníka si zaučíme)
- pracovný čas v nepretržitej prevádzke - 12h pracovný čas (2 dni ranná, 2 dni voľno, 2 dni nočná)
- voľné pozície sú vhodnejšie pre mužov.
- možné pracovať aj na dohodu v pravidelnom prac.čase podľa zmennosti

- odmena 200€ za 0 absenciu na konci roka
- mesačný dochádzkový bonus 40€
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca do výšky 1200€
- príspevky do III. piliera 2% z hrubej mzdy
- kupón na regeneráciu pracovníkov (wellness, plávanie, bowling) v hodnote 50€
- možnosť závodného stravovania od 1,44€/obed
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- kurzy a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov,
- rôzne športové akcie, vianočný večierok, mikulášske a vitamínové balíčky
- perspektívna spoločnosť s príjemným kolektívom
- možnosť vypracovať sa na technicko-hospodársku pozíciu

- reakciou na inzerát (zaslanie životopisu)
- telefonicky
- SMS správou
- FB: Alw Slovakia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, hutnícke

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť,
- spôsobilosť pracovať v noci a v hlučnom prostredí

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4250556  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 460 EUR/mesiac