Obchodný zástupca (Žilina, Martin, Ružomberok)

Alváris Profile Systems s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte dobré obchodné schopnosti? Radi komunikujete s ľuďmi? Hľadáte možnosti, ako svoje kvality posunúť na lepšiu úroveň? Chcete byť súčasťou originálneho projektu? Tak to hľadáme práve Vás!

Hľadáme pre ďalší rozvoj dynamického a cieľavedomého spolupracovníka do nášho tímu.

(žilina, Martin, Skalica, Ružomberok)

Náplň práce:

• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov v dobre zavedených regiónoch

• Vyhľadávanie nových zákazníkov

• Technické poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca:

• VŠ / SŠ strojárskeho alebo elektrotechnického zamerania

• Skúsenosti v podobnej pozícii vítaná

• Vodičský preukaz kat. B

• Dobré komunikačné schopnosti

Čo Vám za to ponúkame?

• Možnosť profesionálneho rastu a osobného rozvoja

• Motivujúce finančné ohodnotenie

• Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Ďalšie výhody:

• Služobné auto, notebook a telefón aj na súkromné použitie

• Organizovanie firemných akcií

• Flexibilný pracovný čas

Zaujali sme Vás? Ozvite sa nám! Predpokladaný termín ukončenia výberového konania (23.9.2019).

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Alváris Profile Systems s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 3750069  Dátum zverejnenia: 28.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000 EUR/mesiac