Externý grafik/čka

Alvarak Group a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiacVýplata sa bude odvíjať podľa dohovoru a rozsahu a druhu zadaného projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Tvorba designov produktov, firemných katalógov a akčných letákov

Ponúkame:

Kreatívnu prácu v medzinárodnej firme zaoberajúcej sa papierenskými potrebami, darčekovinami a produktmi na pečenie, ktorá svoj tovar expeduje po celom svete.

Prácu na živnostenský list

Prácu z pohodlia domova

Požadujeme:

Skúsenosti na obdobnej pozícii, znalosť práce na počítači (predovšetkým grafických programov), spoľahlivosť, starostlivosť, estetické cítenie a cit pre design

Požiadavky na zamestnanca

Odborník na dárkové obaly

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4792720  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac