Logo ALUTERN s.r.o.

Business development manager pro rakouský trh

ALUTERN s.r.o.

Místo práce
Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/měsíc13. plat, odměny a bonusy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Business development manager pro ALUTERN

Hledáme Business development managera „pedanta“ pro rakouský trh, který je schopný udržet a rozvíjet koncepci značky ALUTERN – Premium aluminium services.

  • Je samostatný, dokáže se starat o klienty a pracovat s celým potenciálem značky ALUTERN v oblasti prodeje zákaznických hliníkových profilů.
  • Je znalý v obchodu a nic ho nezaskočí.
  • Teamového hráče, který je komunikativní a práce pro něj znamená aktivní součinnost v teamu, ne pouhé plnění úkolů.
  • Vytrvalce, který jde za cílem značky ALUTERN spolu s ostatními a záleží mu na dobře odvedené práci.

Nehledáme někoho jen na chvíli, na část úvazku, nebo někoho, kdo nemá 100 % zájem.

Podmínkou pro přijetí je komunikativní znalost německého jazyka, zodpovědnost za odvedený výkon, aktivní řidič sk. B, výhodou komunikační a prezentační dovednosti, umění samostatně hledat nové příležitosti a vytvářet strategická partnerství, další jazyky.

Nutná je i časová flexibilita. Nabízíme ambiciózní team, kvalitní ohodnocení a vlastní rozvoj.

V případě zájmu kontaktujte ALUTERN

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat, firemní vozidlo i k soukromým účelům, firemní notebook, firemní mobil.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.5.2024 (zbývá ještě 32 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obchod

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

viz. inzerát

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ALUTERN je globální distributor hliníkových profilů v Evropě.
Dodává hliníkové profily a komponenty na míru. Má jasně definovaný standardizovaný pracovní postup se zaměřením na nákladově efektivní výrobní flow. Nabízí kompletní obráběcí a dokončovací práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Uhrová
Tel.: +420775550368
E-mail: poslat životopis
ID: 4809313  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc