Zámočník - Skúšač

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
810 EUR/mesiac- PLUS flexi zložka 10% k základnej mzde - preplácané nadčasy - 13.plat - vyplácaný vo výške 100% podľa interných kritérií spoločnosti - základná zložka mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše znalosti, schopnosti a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zámočnícke práce kumulovaná funkcia,
- vstupná, medzioperačná, výstupná kontrola, vizuálna kontrola zvarov, kontrola zvarovacích spojov, kontrola nádrží
- skúšacie práce a s tým spojené iné zámočnícke práce pri výrobe nádrží a iných výrobkov z kovu
- zváranie - ručné/strojové výhodou.
- 3 zmenná prevádzka

- 13.plat - vyplácaný vo výške 100%
- bohatý benefitný a motivačný program spoločnosti,
- odmeny za pracovné a životné jubileum, odmeny pri narodení dieťaťa,
- bezplatné jazykové vzdelávanie (kurz anglického a nemeckého jazyka na pracovisku)
- športový deň takisto pre manželov/manželky + deti,
- možnosť využívať krytú plaváreň zdarma,
- príspevok na stravovanie,
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kvalitného zaškolenia,

- Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše odborné znalosti a dosiahnuté skúsenosti

- možnosť SZČO

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v strojárskej / automobilovej výrobe výhodou,
- čítanie výkresovej dokumentácie výhodou,
- oprávnenie na obsluhu zdvižných zariadení, viazanie bremien výhodou,
- práca na 3 zmeny,
- lojalita voči zamestnávateľovi.

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3703317  Dátum zverejnenia: 17.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac