Logistik

ALUTECH Slowakei s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 4244/64, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy od 810 eur + flexi zložka 10%. Presná výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie a nahlasovanie prepravy k zákaznikovi, od dodávateľov, kooperantov - vnutroštátnej ako aj medzinarodnej, vystavovanie sprievodných dokladov k zásielkam, komunikácia s prepravcami, špedičnými firmami a so zákazníkmi
- vyhodnocovanie efektívnosti logistických procesov, procesu prepravy a navrhovanie opatrení na zvyšovanie a zlepšenie, príprava a kontrola plnenia plánov prepravy
- zabezpečovanie a kompletizácia potrebných dokladov potvrdzujúcich vývoz, dovoz a prevzatie tovaru a materiálu, evidencia dovozu a vývozu tovaru a materiálu pre účely Intrastat, bezchybné vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie
- zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov, a reporting vedúcemu oddelenia
- príprava zásielok a vystavovanie sprievodných podkladov k zásielkam, sledovanie zásielok
- práce súvisiace s oddelením Nákupu/Logistiky/Odbytu,
- komplexné zabezpečovanie logistiky

- motivačný program spoločnosti,
- firemné aktivity a výhody,
- bezplatné jazykové vzdelávanie,
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kvalitného zaškolenia,

- základná zložka mzdy sa posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikačné zručnosti, Zodpovenosť, Schopnosť pracovať v tíme a pod stresom,Ochota učiť sa nové veci, Schopnosť pružne reagovať na požiadavky zákazníkov

ALUTECH Slowakei s.r.o. bola založená v roku 2002 ako dcérska spoločnosť koncernu Salzburger Aluminium AG. S viac ako 1300 zákazníkmi po celom svete, medzitým aj najväčšími producentmi automobilov v Európe, sa koncern SAG etabloval ako jeden z najdôležitejších výrobcov hliníkových komponentov pre osobné a úžitkové automobily, autobusy a koľajové vozidlá.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Továrenská 4244/64
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Cifrová
Tel.: 042/2852953, 0905 600 353
E-mail: poslať životopis
ID: 3441788   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy od 810 eur + flexi zložka 10%. Presná výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne