Pracovník kvality s NJ - Teamlíder

ALUTECH Slowakei s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 4244/64, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy od 1 000 eur + flexi zložka 10%. Presná výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie stabilnej kvality produktov, námety na zlepšovanie systému manažérstva kvality,
- styk a komunikácia s externými stranami vo veciach súvisiacich so systémom manažérstva kvality,
- reklamačné konania,
- kontroly a analýzy príčin kvalitatívnych nezhôd,
- návrhy a nápravné opatrenia, ich vyhodnocovanie,
- písomné pracovné postupy pre zabezpečenie kvality,
- nové skúšobné postupy,
- tvorba 8D – reportov v systéme SAP,
- administratívne práce spojené s evidenciou reklamácií ale aj nezhôd pri vstupnej, - medzioperačnej - i výstupnej kontrole,
- účasť na interných systémových, procesných a produktových auditoch,
- interné školenia a poučenia o kvalite pre zamestnancov,
- systém riadenia internej a externej dokumentácie,
- spolupráca s celokoncernovým útvarom kvality, nákupom a logistikou,
prieskume vhodných dodávateľov a kooperantov,
- spolupodieľanie sa na pripomienkových konaniach v súvislosti s budovaním systému kvality,
- podieľanie sa na na certifikačných a zákazníckych auditoch,
- denná komunikácia v Nemeckom/Anglickom jazyku,
- meranie dielov a produktiov v zmysle výkresovej dokumentácie,
- vstupná kontrola, kontrola po kooperácii, sériová kontrola,
- povrchová kontrola, vizuálna kontrola,
- riadenie externých reklamácií,
- interné reklamácie.

- motivačný program spoločnosti,
- firemné aktivity a výhody,
- bezplatné jazykové vzdelávanie,
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kvalitného zaškolenia,

- základná zložka mzdy sa posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta.

- Životopisy posielajte v anglickom alebo nemeckom jazyku

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárska výroba - výroba hliníkových palivových nádrží

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

- precíznosť,
- samostatnosť,
- flexibilita.

ALUTECH Slowakei s.r.o. bola založená v roku 2002 ako dcérska spoločnosť koncernu Salzburger Aluminium AG. S viac ako 1300 zákazníkmi po celom svete, medzitým aj najväčšími producentmi automobilov v Európe, sa koncern SAG etabloval ako jeden z najdôležitejších výrobcov hliníkových komponentov pre osobné a úžitkové automobily, autobusy a koľajové vozidlá.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Továrenská 4244/64
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

ID: 2421899   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy od 1 000 eur + flexi zložka 10%. Presná výška mzdy sa vždy posudzuje podľa skúseností a znalostí kandidáta individuálne