Zvárač-hliník, prípadne oceľ alebo antikor, zámočník

ALUTECH Slowakei s.r.o.

Továrenská 4244/64, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skúsenosti so zváraním hliníkových konštrukcií a výrobkov metódou MIG a TIG alebo skúsenosti so zváraním oceľových konštrukcií a výrobkov metódou MAG a TIG, resp. skúsenosti so zváraním nerezových konštrukcií a výrobkov metódou MAG a TIG výhodou,
- skúsenosti s programovaním a ovládaním zváracieho robota výhodou,
- certifikát o štátnej skúške zvárača,
- bezchybné čítanie výkresov atď.
- prax v strojárskej výrobe výhodou - brúsenie, vŕtanie, montáž, balenie atď.

- bohatý benefitný a motivačný program spoločnosti,
- výučba nemeckého jazyka zdarma,
- výhodné platové podmienky,
- dôsledné zaučenie,
- možnosť získania zváracích certifikátov podľa kvalifikácie.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v strojarskej vyrobe vyhodou,
- prax v zvarani vyhodou,
- technicke myslenie,
- citanie vykresovej dokumentacie,
- chut pracovat.

ALUTECH Slowakei s.r.o. bola založená v roku 2002 ako dcérska spoločnosť koncernu Salzburger Aluminium AG. S viac ako 1300 zákazníkmi po celom svete, medzitým aj najväčšími producentmi automobilov v Európe, sa koncern SAG etabloval ako jeden z najdôležitejších výrobcov hliníkových komponentov pre osobné a úžitkové automobily, autobusy a koľajové vozidlá.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Továrenská 4244/64
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

ID: 1256926   Dátum zverejnenia: 12.1.2018