Zvárač-hliník, prípadne oceľ alebo antikor / zámočník

ALUTECH Slowakei s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 4244/64, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka - od 750 eur + flexi zložka 10%.Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše znalosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skúsenosti so zváraním hliníkových konštrukcií a výrobkov metódou MIG a TIG alebo skúsenosti so zváraním oceľových konštrukcií a výrobkov metódou MAG a TIG, resp. skúsenosti so zváraním nerezových konštrukcií a výrobkov metódou MAG a TIG výhodou,
- skúsenosti s programovaním a ovládaním zváracieho robota výhodou,
- certifikát o štátnej skúške zvárača,
- bezchybné čítanie výkresov atď,
- prax v strojárskej výrobe výhodou - brúsenie, vŕtanie, montáž, balenie atď.
- trojzmenná prevádzka.

- MOŽNOSŤ SZČO

- bohatý benefitný a motivačný program spoločnosti,
- odmeny za pracovné a životné jubileum, odmeny pri narodení dieťaťa,
- bezplatné jazykové vzdelávanie (kurz anglického a nemeckého jazyka na pracovisku)
- športový deň takisto pre manželov/manželky + deti,
- možnosť využívať krytú plaváreň zdarma,
- príspevok na stravovanie
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kvalitného zaškolenia,
- možnosť získania zváracích certifikátov podľa kvalifikácie.

- Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše odborné znalosti a dosiahnuté skúsenosti

- MOŽNOSŤ SZČO /podľa skúseností od 8 eur/normohodina - 11 eur/normohodina/

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v strojarskej vyrobe vyhodou,
- prax v zvarani vyhodou,
- technicke myslenie,
- citanie vykresovej dokumentacie,
- chut pracovat.

ALUTECH Slowakei s.r.o. bola založená v roku 2002 ako dcérska spoločnosť koncernu Salzburger Aluminium AG. S viac ako 1300 zákazníkmi po celom svete, medzitým aj najväčšími producentmi automobilov v Európe, sa koncern SAG etabloval ako jeden z najdôležitejších výrobcov hliníkových komponentov pre osobné a úžitkové automobily, autobusy a koľajové vozidlá.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Továrenská 4244/64
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 1256926   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka - od 750 eur + flexi zložka 10%.Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená s prihliadnutím na Vaše znalosti