Reagujte bez životopisu

CAD projektant/konštruktér/rozpočtár

ALUSYS s.r.o.

Miesto práce
Lužianky, Lužianky, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zameriavanie stavieb, výroba atypických konštrukcií podľa požiadaviek architekta.
Spolupráca s významnými SVK architektami (nominácie na CeZaAr, stavba roka...)
Navrhnutie konštrukčného riešenia výrobkov, komponentov a zostáv. Výplne stavebných otvorov - okná, dvere, fasády.
Vypracovanie výkresovej, konštrukčnej a výrobnej dokumentácie.
Projektovanie a kreslenie podľa zadaných špecifikácií.
Spolupráca pri vývoji nových produktov
Spolupráca s výrobným tímom pri výrobe a montáži zariadení
Vypracovanie cenových ponúk.
Zodpovednosť za pridelené projekty.
Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi.

Práca v slovenskej vo firme s 15 ročnou históriou
Podpora realizácie vlastných nápadov v oblasti vývoja nových produktov
Účasť na viacdňových školeniach, veľtrhoch (aj v zahraničí)
Rozmanitosť zákazníkov, spolupráca s architektmi.
Možnosť podielať sa aj na zahraničných projektoch
Individuálne finančné ohodnotenie
Príjemné pracovné prostredie

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom a zašlite nám životopis a motivačný list.Tel.: +421 911819228, E-mail: [email protected]
Následne si dohodneme osobné stretnutie v najbližších dňoch a pohovor vo firme.
Hľadáme uchádzača ktorý vie nastúpiť v priebehu Apríla/Mája 2021.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení zadaných úloh.
Pružnosť v myslení.
Spoľahlivosť a dôslednosť.
Hľadáme šikovného človeka s perfektným technickým a analytickým myslením a priestorovou predstavivosťou.
Táto pozícia je vhodná pre juniora v prípade znalostí, ktoré požadujeme. Prípadne ponúkame aj brigádu pre VŠ v posledných ročníkoch štúdia.
Oceníme dôslednosť, precíznosť a predovšetkým samostatnosť pri práci.
Technické a logické myslenie
Ovládanie softvérov AutoCAD 2D, progeCAD. Ovládanie 3D softvéru(SolidWorks) sú výhoda, MS Office balík, skúsenosti s kalkulačno-konštrukčným software – zaškolíme Logikal (ReynaPro)

Na trhu pôsobíme od roku 2006, ALUSYS sme založili po predchádzajúcich viacročných skúsenostiach s výrobou aj montážou hliníkových systémov okien, dverí, fasádnych systémov, atď. Vďaka tomu sme si získali mnoho cenných skúseností na rôznych pozíciách
Ceníme si každú príležitosť a zodpovedne pristupujeme aj k menším zákazkám.
Mnoho zákaziek sme získali na základe odporúčaní, čo svedčí o spokojnosti našich klientov a touto cestou sa chceme aj naďalej uberať.

Spolupracujeme s množstvom architektov v rámci Slovenska ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4059194  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac