Obsluha tlačiarenského stroja

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky, Martin
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plní pokyny 1.strojmajstra tlače UV-ofset, flexo. Vykonáva pomocné práce pri príprave na tlačové zákazky. Spolupracuje pri údržbe a čistení tlačiarenského stroja. Zabezpečuje prísun materiálu k stroju. Zodpovedá za poriadok na pracovisku. Po dôkladnom zvládnutí pracovnej náplne je možnosť postupu na zaškolenie na I.strojmajstra za výhodných platových podmienok.

- mladý dynamický kolektív,
- príspevky zamestnávateľa na 3. dôchodkový pilier,
- dobrá sociálna politika,
- športové vyžitie sa - tenisový kurt v areáli firmy
- dobrá dostupnosť vlakom, 3 minúty od železničnej stanice Vrútky

Profesný životopis s telefónnym kontaktom zašlite na adresu firmy e-mailom. Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.2.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafické, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prijmeme aj absolventa technickej školy. Vítaní sú záujemcovia s polygrafickým vzdelaním, prípadne s praxou v polygrafii. Nie je to však podmienkou.

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie , stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dielenská Kružná 24
03861 Vrútky

Kontakt

ID: 659978   Dátum zverejnenia: 10.1.2018