Rezač - slevovač

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
ihneď
5,5 - 6,05 EUR/hod.Počas skúšobnej doby bude základná mzda navýšená o dochádzkový bonus 0,55€/hod. Po jej skončení sa základná mzda zvýši podľa zvládnutia pracovnej náplne . Príplatky za víkendy a nočnú prácu sú vyplácané podľa ZP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje pozdĺžne rezanie vytlačených kotúčov.
Vykonáva základné nastavenie kruhovej rezačky podľa technologického predpisu.
Vykonáva a eviduje predpísané merania.
Zodpovedá za to, že v porezanom a navinutom kotúči je jeden a ten istý druh etikety.
Zodpovedá za vykonanie kontroly a evidencie elektrostatického náboja, tlačovej dĺžky jednotlivých motívov a denzity fotobunky.
Zodpovedá za vykonanie kontroly a evidencie šírky kotúča, odstupu políčka pre snímač fotobunky od okraja orezu, správnosti návinu, celkovej dĺžky potlačeného materiálu.
Zodpovedá za vykonanie kontroly a evidencie množstva odvedenej zhodnej a nezhodnej produkcie. Porezané kotúče prepraví do skladu hotových výrobkov na vysokozdvižnom vozíku.
Zodpovedá za dodržanie prac. postupov predpísaných na TK a predpísaného výrobného plánu. Jedná sa o trojzmennú prevádzku.

-Mladý dynamický kolektív,
-príspevky na 3. dôchodkový pilier,
-športové vyžitie sa v areáli firmy (vlastný tenisový kurt),
-možnosť profesného rastu
-dobrá dostupnosť vlakom - 3 minúty od železničnej stanice Vrútky

Profesijný životopis s telefónnym kontaktom zašlite e-mailom. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafické, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

preukaz obsluhy motorových vozíkov- vítaný,
precíznosť, technická zručnosť, zodpovednosť a hlavne chuť pracovať

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie, stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4700053  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.