Technológ tlače

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
sídlo firmy Vrútky, Martin
Termín nástupu
hneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne spracováva technologický postup výroby pre jednotlivé zákazky tlače ofset, flexo, UV-ofset.
Vyhotovuje kvalifikovaný odhad spotreby materiálov na zákazku.
Vypisuje technologické karty k zákazkám pre strediská tlače a stredisko spracovania.
Počas spracovania zákazky kontroluje technologický postup. 
Spolu s grafickým oddelením a oddelením obchodu spolupracuje pri kontrole podkladov dodaných zákazníkom podľa technickej špecifikácie.
Navrhuje nové technologické postupy (netypické zákazky).
Schvaľuje zavádzanie nových výrobkov do výroby.

- príjemné firemné prostredie
- zaškolenie do interného informačného systému
- sociálny program
- športové vyžitie - tenisový kurt

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o poslanie životopisu s telefonickým kontaktom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov , ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme samostatnosť, zodpovednosť, flexibilitu. Zvládanie stresových situácií.
Požadujeme znalosti z oblasti polygrafie. Vítaní sú aj absolventi STU v Bratislave s odborom chemické technológie.

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie , stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dielenská Kružná 24
03861 Vrútky

Kontakt

ID: 2603371   Dátum zverejnenia: 30.11.2017