Pomocný pracovník výstupnej kontroly

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
5,35 - 6,05 EUR/hod.Dochádzkový bonus 0,50€/hod. Po skúšobnej dobe bude základná mzda zvýšená podľa zvládnutia pracovnej činnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva kontrolu výrobku.
- Vykonáva vstupnú kontrolu materiálov
- Vykonáva medzioperačnú kontrolu v schválenom rozsahu
- Vykonáva kontrolu reklamovaných výrobkov

- Zvýšenie základnej mzdy po ukončení skúšobnej doby, prípadne skôr pzvládnutí problematiky pracovného miesta
- príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, nočné zmeny podľa ZP
- príspevok na 3. dôchodkový pilier
- možnosť športového vyžitia sa v areáli firmy(tenisový kurt),
- mladý dynamický kolektív, prosperujúca firma,
- dobrá dostupnosť vlakom - 3 minúty od železničnej stanice Vrútky

písomne, e-mailom, faxom žiadosť s profesijným životopisom a telefónnym kontaktom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, polygrafické je výhoda

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dôslednosť, systémovosť, samostatnosť

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie, stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 257097  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,35 EUR/hod.