Zmenový majster tlače

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac13. plat na konci roku. V základnej mzde je zarátaný náborový príplatok 250-€ počas skúšobnej doby. Po skúšobnej dobe bude základná mzda navýšená podľa zvládnutia danej problematiky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bezprostredne riadi činnosť strediska tlače flexo/ofset a spracovania . Zodpovedá za pracovné výstupy podriadených pracovníkov. Kontroluje výkon a kvalitu vykonávanej práce podriadených pracovníkov. Riadi činnosť strediska v zmysle operatívneho plánu. Rozdeľuje prácu zamestnancom na pracovnej zmene.Zodpovedá za jemu vyčlenené technologické operácie. Dohliada na šetrenie materiálom. Robí odvody vyrobeného tovaru. Dôrazne požaduje od podriadených zamestnancov dodržiavanie pracovnej disciplíny. Vyhotovuje mesačné výkazy fondu pracovnej doby pre mzdovú učtáreň.

nové moderné technológie, služobný mobil, mladý dynamický kolektív, sociálny program, príspevok na 3. dôchodkový pilier, športové vyžitie (tenisový kurt v areáli firmy), dobrá dostupnosť vlakom - 3 minúty od železničnej stanice Vrútky

Žiadosť s profesijným životopisom a telefonickým kontaktom zašlite na e-mail: [email protected]. Práca je vhodná len pre muža. Vítaní sú uchádzači s praxou v oblasti polygrafie. Prijmeme aj tohtoročného absolventa VŠ. Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, polygrafické je výhoda, prípadne ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

presnosť, dôslednosť, komunikatívnosť, práca s ľuďmi, systémové myslenie, schopnosť pracovať aj pri strese

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie, stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 235965  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac