Obsluha tlačiarenského stroja

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plní pokyny 1.strojmajstra flexo, UV-ofset. Vykonáva pomocné práce pri príprave na tlačové zákazky. Spolupracuje pri údržbe a čistení tlačiarenského stroja. Zabezpečuje prísun materiálu k stroju. Zodpovedá za poriadok na pracovisku. Po dôkladnom zvládnutí pracovnej náplne je možnosť postupu na zaškolenie na I.strojmajstra za výhodných platových podmienok.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,95 €/hod. počas skúš. doby, vrátane náborového príspevku 0,50€/hod, mesačne príplatky 180-200€ podľa ZP

Mladý dynamický kolektív, príspevky zamestnávateľa na 3. dôchodkový pilier, dobrá sociálna politika, športové vyžitie sa (tenisový kurt v areáli firmy, permanentky...)

Profesný životopis s telefónnym kontaktom zašlite na adresu firmy e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.9.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafické, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemci s praxou v polygrafii alebo s polygrafickým vzdelaním ,prípadne evidovaní na ÚP budú uprednostnení.

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie , stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dielenská Kružná 24
03861 Vrútky

Kontakt

ID: 1650133   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,95 €/hod. počas skúš. doby, vrátane náborového príspevku 0,50€/hod, mesačne príplatky 180-200€ podľa ZP