Obsluha tlačiarenského stroja

ALUPRINT, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky, Martin
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,66 €/hod. počas skúš. doby, vrátane náborového príspevku 0,50€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plní pokyny 1.strojmajstra flexo, UV-ofset. Vykonáva pomocné práce pri príprave na tlačové zákazky. Spolupracuje pri údržbe a čistení tlačiarenského stroja. Zabezpečuje prísun materiálu k stroju. Zodpovedá za poriadok na pracovisku. Po dôkladnom zvládnutí pracovnej náplne je možnosť postupu na zaškolenie na I.strojmajstra za výhodných platových podmienok.

Mladý dynamický kolektív, príspevky zamestnávateľa na 3. dôchodkový pilier, dobrá sociálna politika, športové vyžitie sa (tenisový kurt v areáli firmy, permanentky...)

Profesný životopis s telefónnym kontaktom zašlite na adresu firmy e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafické, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemci s praxou v polygrafii alebo s polygrafickým vzdelaním ,prípadne evidovaní na ÚP budú uprednostnení.

Spoločnosť Aluprint s.r.o. je tlačiareň zaoberajúca sa tlačou etikiet pre potravinársky priemysel. Patrí k polygrafickej špičke nielen na Slovensku, ale aj v rámci Európy. Disponuje najmodernejším technickým a technologickým vybavením. Medzi jej klientov patria menšie , stredné firmy i nadnárodné koncerny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dielenská Kružná 24
03861 Vrútky

Kontakt

ID: 1650133   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,66 €/hod. počas skúš. doby, vrátane náborového príspevku 0,50€/hod.