Technický kreslič/kreslička

ALUMIX, s. r. o.

Miesto práce
Rosinská cesta, Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovanie dielenskej dokumentácie v programe AUTOCAD pre výrobu hliníkových brán, plotov a zábradlí.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100

- každoročné navyšovanie hrubej mzdy o 5%.
- kvartálne odmeny
- koncoročné odmeny
- príspevok pri narodení dieťaťa
- preplatenie povinnej vstupnej lekárskej prehliadky
- hromadná letná dovolenka a dovolenka počas vianočných sviatkov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

práca v programe AUTOCAD - základy, OFFICE

Firma ALUMIX s.r.o. sa od roku 2007 profesionálne zaoberá návrhom, výrobou a montážou hliníkových plotov brán a zábradlí na celom území Slovenskej Republiky.
Sme stabilná, moderná a prosperujúca spoločnosť na trhu v tomto segmente.
Vo firme pracuje 17 stabilných zamestnancov, všetci na plný úväzok so zmluvou na dobu neurčitú.
Firma sídli vo vlastných prietoroch o rozlohe 1200 metrov štvorcových. Vďaka každoročnému nárastu zákaziek Alumix neustále investuje do priestorov, technológií, strojov a vlastných zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pusté 868
013 22 Rosina
www.alumix.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Knapec
Tel.: +421905915347
E-mail: poslať životopis
ID: 3671334   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100