Reagujte bez životopisu

Automechanik

ALUMAN CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 102, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 700 EUR/mesiacOdmeny + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záručné a pozáručné servisy motorových vozidiel, bežné olejové servisy, diagnostika motorových vozidiel, prípadne drobné klampiarske práce - výmena poškodených dielov (nie je podmienka)

Práca v mladom kolektíve, v príjemnom pracovnom prostredí.
Výhodné finančné ohodnotenie.
Odmeny za dobre odvedenú prácu.
Všetky informácie o plate a odmenách sa dohodnú na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automechanik, autoklampiar, mechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu čo má chuť pracovať .
Po zaškolení a skúšobnej lehote výhodné finančné ohodnotenie, férový prístup.

Firma ALUMAN CENTRUM s.r.o. sa venuje opravám diskov, pneuservisným službám a autoservisným službám, nákupu a predaju automobilov a náhradných dielov. Na trhu pôsobí viac ako 18 rokov so širokou škálou služieb a potrieb pre motoristov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2226511  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac