Konštruktér

ALUDOS, s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka, Považská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1100€-1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér-práca s AutoCad kreslenie presklených fasád, Rozpočtár/kalkulant stavieb - spracovanie cenových ponúk PVC a AL presklení

Informácie o výberovom konaní

Životopis, motivačný list zasielať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, Príjemné vystupovanie, Samostatnosť

Hlavnou doménou našej spoločnosti je výroba hliníkových a protipožiarnych presklení a fasád z profilu ALUPROF. Zaoberáme sa tiež klampiarskou výrobou, predajom plastových okien a dverí značky Brügmann, Gealan, Salamander, predajom automatických dverí, garážových a priemyselných brán, vonkajších žalúzií. K preskleniam ponúkame kompletný sortiment komponentov ako parapety, žalúzie, siete.
ID: 3372230  Dátum zverejnenia: 25.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€-1200€