Plánovač zásobovania - logistika

Altran Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac(Uvedená základná mzda, výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dohľad nad dodávkami tovaru od dodávateľa do závodu
- Riadenie nedostatkov a eskalácia na svojho manažéra.
- Návrh opatrení na predchádzanie nedostatkom, ako je zrýchlenie prepravy
- Pravidelná kontrola zásob s cieľom zaručiť správnu úroveň zásob.
- Eskalácia nezrovnalostí v zásobách svojmu manažérovi po ich overení, korekcie v systémoch.
- Komunikácia problémov kvality logistiky s vedúcim kvality dodávateľov a dodávateľom.

Opis príslušných DODÁVOK a dátum prijatia:
- Zoznam nedostatkov na prípravu na dennú poradu s jeho vedúcim.
- Žiadne zastavenie riadku z dôvodu chýbajúcej reaktivity.
- Žiadne nekompletné vozidlá z dôvodu chýbajúcej reaktivity.
- Žiadne nadmerné zásoby z dôvodu chýbajúcej reaktivity.
- Žiadne náklady na prémiovú prepravu z dôvodu chýbajúcej reaktivity.
- Žiadne dodatočné náklady pre závod z dôvodu zastaraných dielov.
- Opis ukazovateľov pokroku v oblasti DELIVERABLES
- Dodržiavanie míľnikov dodávateľského reťazca

- flexibilný pracovný čas
- možnost práce na home office
- zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- medzinárodné prostredie (denné využitie cudzích jazykov)
- jazykové kurzy
- príjemné a moderné pracovné prostredie, skvelý kolektív
- príspevok na stravné
- Multisport karta
- Cafeterie
- DDS

Ak Vás daná pozícia zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis v ANGLICKOM JAZYKU.

Sme Capgemini Engineering. Sme súčasťou skupiny Capgemini Group.

Naším poslaním je umožniť každému človeku a každej organizácii na svete dosiahnuť viac. Naša kultúra je zameraná na prijatie rastového myslenia, rozmanitosti, inklúzie, cieľa inšpirovať k dokonalosti a povzbudzovať tímy a vedúcich pracovníkov, aby každý deň prinášali to najlepšie. Vytvárame tak inovácie, ktoré menia život a ovplyvňujú miliardy životov na celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Vstupná logistika, výstupná logistika

Počet rokov praxe

1

- Microsoft Office (hlavne MS Excel)
- Výhodou je poznať systémy ako CORAIL, SENS. REAL ll, e-DEC)
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Znalosť MIFA inplant & inbound
- dôslednosť
- spoľahlivosť
- ochota učiť sa nové veci

ALTRAN je Capgemini Engineering!

Sme spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá je globálny líder v oblasti poradenstva, digitálnej transformácie, technológií a inžinierskych služieb. Skupina sa vyčleňuje inováciami, ktoré riešia celú radu možností klientov vo vyvíjajúcom sa svete cloudu, digitálnych technológií a platforiem. Capgemini Engineering stavia na svojom silnom 50-ročnom dedičstve a hlbokých odborných znalostiach v jednotlivých odvetviach a umožňuje organizáciám realizovať ich obchodné ambície prostredníctvom celého radu služieb od stratégie až po prevádzku. Zodpovedná a multikultúrna spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá zamestnáva 320 000 ľudí v takmer 50 krajinách, má za cieľ uvoľniť ľudskú energiu prostredníctvom technológií pre inkluzívnu a udržateľnú budúcnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4499004  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac