EPLAN Drafter

Altran Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac(Výška mzdy závisí od seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podieľa sa na komplexnom procese prideleného priemyselného projektu z technického a časového hľadiska;
- Pôsobí ako prispievateľ k technickým operatívnym technickým prácam na projekte (inžinierstvo, testovanie atď.) v rámci niektorých pridelených pracovných balíkov projektu a funkčne podlieha technickému inžinierovi alebo vedúcemu inžinierovi zodpovednému za celý technický rozsah projektu zákazníka;
- V rámci svojej oblasti znalostí (technológia MV) zabezpečuje splnenie technických požiadaviek zákazníka a projektu (z hľadiska technického výkonu, kvality, nákladov a času) na základe vopred definovaných špecifikácií.

KĽÚČOVÉ AKTIVITY

Návrh a implementácia:

Podľa jej/jeho oblasti znalostí (MV technológie):
- v súlade s požiadavkami a špecifikáciami zákazníka a zmluvy a podľa štandardizovaných metód a nástrojov, v súlade s platnými normami vykonávať základné alebo podrobné projektové činnosti a zúčastňovať sa na testovacích činnostiach.

Koordinácia so zainteresovanými stranami projektu:

- Identifikujte jasne vstupy/výstupy/rozhrania pridelených technických činností od zvyšku technického rozsahu projektu;
- Zabezpečiť, aby sa práca vykonávala v súlade s rozpočtom a časovým harmonogramom projektu;
- Poskytovať pravidelné správy o pokroku a technické výstupy zodpovednému technickému inžinierovi;

Riadenie rizík a príležitostí, riadenie zmien, upozornenie:

- Identifikujte všetky potenciálne zmeny oproti už odsúhlasenej špecifikácii, ktoré súvisia s pridelenou technickou činnosťou;
- Úzko spolupracovať s technickým inžinierom pri špecifikácii zmien a ich vplyvu na spoločnosť.
- Upozorniť zodpovedného technického inžiniera na akýkoľvek podstatný problém, ktorý by mohol ovplyvniť technický výkon projektu, týkajúci sa pridelenej technickej činnosti.

Procesy kvality, metódy, nástroje:

- Znalosť a aplikácia procesov, metód a nástrojov GCP Ops (CPP a TDP);
- Opravovať všetky technické odchýlky alebo problémy s kvalitou, ktoré sa vyskytnú počas realizácie projektu a súvisia s pridelenou technickou činnosťou.
- Implementovať medzinárodné normy kvality a životného prostredia ISO 9001, ISO 18000 HSE a ISO 14000.
- Rešpektovať a dodržiavať hlavné zásady počas celej realizácie projektu

Spoločenstvo postupov a koučovania:

- Udržiavať technické teoretické a aplikované znalosti; identifikovať, získavať, formalizovať, zdieľať a propagovať získané skúsenosti a osvedčené postupy týkajúce sa jeho/jej oblasti znalostí;
- Sledovať posledný technický vývoj zariadení a systémov súvisiacich s jeho/jej oblasťou znalostí vrátane nových uvedení na trh;
- Podieľať sa na kapitalizácii a zdieľaní skúseností, prispievať k inovácii a produktivite projektového inžinierstva/testovania.

- flexibilný pracovný čas
- možnost práce na home office
- zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- medzinárodné prostredie (denné využitie cudzích jazykov)
- jazykové kurzy
- príjemné a moderné pracovné prostredie, skvelý kolektív
- príspevok na stravné
- Multisport karta
- Cafeterie
- DDS

Pozícia je vhodná pre absolventa, ktorý brigádoval na obdobnej pozícii a používal EPLAN minimálne jeden rok.

Ak Vás daná pozícia zaujala, prosím, pošlite si Váš životopis v anglickom jazyku na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

EPLAN - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obdobná pozícia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie = minimálne bakalársky titul v elektrotechnike

Skúsenosti = minimálne 1 rok skúseností s prácou v systéme EPLAN

Požadované skúsenosti zahŕňajú = tvorbu typických výkresov elektrických rozvodov, tvorbu diagramov prepojenia, používanie databázy a automatické prepojenie s kusovníkmi, nastavenie rozloženia podľa šablóny klienta, nastavenie rozloženia pre výkresy vo viacerých jazykoch, funkciu prekladu v systéme EPLAN

Skúsenosti s akýmkoľvek konkurenčným sortimentom zariadení (ABB, SIEMENS atď.) sú výhodou

Technické skúsenosti s komunikačnými protokolmi (norma IEC61850, protokol Modbus, protokol OPC) sú výhodou

- Flexibilita a spoľahlivosť, zameranie na technické detaily a orientácia na zákazníka, tímový hráč
- Schopnosť zrozumiteľne komunikovať a upozorňovať (písomne, ústne) na technické problémy/témy.
- Schopnosť pracovať a spolupracovať v medzinárodnom a medzikultúrnom prostredí

Zručnosť v oblasti softvérových nástrojov:
- MS Office, Acrobat a iné príslušné technické softvérové balíky
- Stredne pokročilá alebo pokročilá úroveň v programe AutoCAD 2D a 3D je výhodou

ALTRAN je Capgemini Engineering!

Sme spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá je globálny líder v oblasti poradenstva, digitálnej transformácie, technológií a inžinierskych služieb. Skupina sa vyčleňuje inováciami, ktoré riešia celú radu možností klientov vo vyvíjajúcom sa svete cloudu, digitálnych technológií a platforiem. Capgemini Engineering stavia na svojom silnom 50-ročnom dedičstve a hlbokých odborných znalostiach v jednotlivých odvetviach a umožňuje organizáciám realizovať ich obchodné ambície prostredníctvom celého radu služieb od stratégie až po prevádzku. Zodpovedná a multikultúrna spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá zamestnáva 320 000 ľudí v takmer 50 krajinách, má za cieľ uvoľniť ľudskú energiu prostredníctvom technológií pre inkluzívnu a udržateľnú budúcnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4440441  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac