Senior Software Engineer v Capgemini Engineering

Altran Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacVýška mzdy je uvedená "od". Jej výška sa odvíja od požadovaných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá je globálny líder v oblasti poradenstva, digitálnej transformácie, technológií a inžinierskych služieb. Skupina sa vyčleňuje inováciami, ktoré riešia celú šírku možností klientov vo vyvíjajúcom sa svete cloudu, digitálnych technológií a platforiem. Capgemini Engineering stavia na svojom silnom 50-ročnom dedičstve a hlbokých odborných znalostiach v jednotlivých odvetviach a umožňuje organizáciám realizovať ich obchodné ambície prostredníctvom celého radu služieb od stratégie až po prevádzku. Zodpovedná a multikultúrna spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá zamestnáva 320 000 ľudí v takmer 50 krajinách, má za cieľ uvoľniť ľudskú energiu prostredníctvom technológií pre inkluzívnu a udržateľnú budúcnosť.

V spolupráci s našim klientom, ktorým je motivovaná globálna organizácia špecializujúca sa na vývoj produktov, zameraná na pridávanie hodnoty zákazníkov v oblasti digitálnych riešení, budovaním komerčného softvéru a technólogii, hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho teamu Capgemini Engineering Slovakia! Globálny team klienta sa skladá z viac ako 300 technologických profesionálov v oblasti produktového manažmentu, softvérovej architektúry, softvérového inžinierstva, QA a automatizácie testov QA, správy dát, DevOps a cloudového inžinierstva, dizajnu UX /UI, scrum, obchodnej analýzy a dátovej vedy a analýzy.

Pridaj sa do nášho teamu v Capgemini Engineering a staň sa našim novým kolegom!

Tento človek bude súčasťou vysoko motivovaného, dynamického, integrovaného a globálneho obchodno-technologického tímu. Konkrétne ide o team, ktorý zahŕňa zamestnancov, ako sú Diagnostic Engineers, Functional Architects, Technical Architects, Fleet Managers, Software Engineers, Data Scientists, and Network Engineers.

Ide o Senior a Mid level pozíciu so zodpovednosťou za programovanie a dodávanie modulov na implementáciu nových funkcií pre časti platformy InSight.

Oblasti zamerania zahŕňajú: technický návrh systémov, programovanie, testovanie, implementáciu, riadenie výkonu a priebežnú údržbu a riešenie problémov.

Táto osoba bude spolupracovať s dvojicou agilných vlastníkov produktov a architektom riešení pri plánovaní a dodávaní riešení pre energetickú optimalizáciu komplexných turbostrojov. Kandidát bude tiež pomáhať pri rýchlom vývoji typu proto a pri zavádzaní konceptov do výroby.

Tento kandidát bude primárne programovať v jazyku Java (prostredie J2EE, vnášať do odvetvia najlepšie postupy na dosiahnutie vyššie uvedeného. Bude tiež spolupracovať s ďalšími vysoko výkonnými tímami pri dosahovaní organizačných a tímových cieľov.

Od tejto osoby sa očakáva, že bude full stack vývojárom, čo znamená, že bude pracovať s viacerými vrstvami návrhu softvéru na implementáciu. Príklad: V rámci svojej práce sa bude venovať vývoju softvéru, napr: Object Relationship managed (ORM) na báze reprezentácie DB + rest full web services + Model View Controller components + Application Security + UI frameworks (napr.: Angular JS integrácie, Javascript, HTML5)

Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala, prosím, pošlite si Váš životopis v anglickom jazyku na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AngularJS - Pokročilý
Java - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obdobnej pozícii, Full Stack Developer, návrh, vývoj

Počet rokov praxe

5

minimálne 5+ rokov skúseností s návrhom, vývojom a údržbou komplexných softvérových systémov.
Metódy a techniky architektúry orientovanej na služby v jazyku Java(J2EE)
J2EE/ Frameworks: Hibernate, Spring MVC a prípadne ďalšie
Rozsiahle praktické skúsenosti s používaním návrhových vzorov
Vynikajúce skúsenosti s navrhovaním a vývojom zabezpečených webových aplikácií na riešenie zraniteľností
Skúsenosti s databázami MySQL a Oracle sú vysoko preferované
Otvorenosť učiť sa iné programovacie platformy/rámce s minimálnym dohľadom

ALTRAN je Capgemini Engineering!

Sme spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá je globálny líder v oblasti poradenstva, digitálnej transformácie, technológií a inžinierskych služieb. Skupina sa vyčleňuje inováciami, ktoré riešia celú radu možností klientov vo vyvíjajúcom sa svete cloudu, digitálnych technológií a platforiem. Capgemini Engineering stavia na svojom silnom 50-ročnom dedičstve a hlbokých odborných znalostiach v jednotlivých odvetviach a umožňuje organizáciám realizovať ich obchodné ambície prostredníctvom celého radu služieb od stratégie až po prevádzku. Zodpovedná a multikultúrna spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá zamestnáva 320 000 ľudí v takmer 50 krajinách, má za cieľ uvoľniť ľudskú energiu prostredníctvom technológií pre inkluzívnu a udržateľnú budúcnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4430394  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac