Logistický koordinátor

Altran Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac(Výška mzdy je uvedená "od". Jej konečná výška závisí od seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom je riadenie logistického aspektu podnikania od obstarávania až po dodávku v súlade s rozpočtami a termínmi. Budete spolupracovať s ostatnými členmi tímu realizácii zadaných medzinárodných projektov v REP Bratislava

Na zodpovednosť budete mať:
- Riadiť logistiku realizovaného projektu, od obstarávania až po dodávku v súlade so zmluvnými podmienkami
- Definovať logistické nastavenie počas životného cyklu projektu na základe: povahy dodávky, prepravných obmedzení, balenia, Incoterms, platobných podmienok, rizík a plánu zmierňovania v súlade so súčasnými procesmi
- Sledovanie dodávateľov na zabezpečenie včasného dodania
- Organizovať zásielky od dodávateľov/skladu k zákazníkom podľa dohodnutých zmluvných podmienok vrátane balenia, dopravy, colných formalít, certifikácií, poistenia a pod.
- Predvídať a minimalizovať akékoľvek logistické riziko pred a počas realizácie projektu
- Implementovať potrebné opatrenia na dosiahnutie cieľov projektu a spokojnosti zákazníka
- Aktualizovať súvisiace IT nástroje a správy SAP, aby ste zabezpečili dobré monitorovanie projektu

- stravné vo výške 5 EUR (plne hradené zamestnávateľom)
- DDS
- multisport karta
- práca v kolektíve
- BONUS za home office
- jazykové kurzy
- vzdelávacie kurzy
- občerstvenie v kancelárii
- možnosť pracovať na zaujímavých projektoch

V prípade záujmu zašlite Váš životopis v anglickom jazyku. Prosím posielať životopisy iba s relevantnými skúsenosťami vyplývajúcumi z popisu pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Materials Management (MM) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v medzinárodnej logistike a/alebo v doprave je povinná

Počet rokov praxe

3

- Dobrá znalosť medzinárodného obchodu (INCOTERMS, preprava, clo, medzinárodné zmluvy, poistenie, certifikácia atď.)
- Záujem o dodávateľský reťazec v rámci medzinárodných projektov
- Silne orientovaní na zákazníka
- Zmysel pre zodpovednosť a angažovanosť
- Autonómia a multitasking
- Silná orientácia a sledovanie interných procesov a šablón
- pokročilý MS Office, znalosť SAP - modul MM

ALTRAN je Capgemini Engineering!

Sme spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá je globálny líder v oblasti poradenstva, digitálnej transformácie, technológií a inžinierskych služieb. Skupina sa vyčleňuje inováciami, ktoré riešia celú radu možností klientov vo vyvíjajúcom sa svete cloudu, digitálnych technológií a platforiem. Capgemini Engineering stavia na svojom silnom 50-ročnom dedičstve a hlbokých odborných znalostiach v jednotlivých odvetviach a umožňuje organizáciám realizovať ich obchodné ambície prostredníctvom celého radu služieb od stratégie až po prevádzku. Zodpovedná a multikultúrna spoločnosť Capgemini Engineering, ktorá zamestnáva 320 000 ľudí v takmer 50 krajinách, má za cieľ uvoľniť ľudskú energiu prostredníctvom technológií pre inkluzívnu a udržateľnú budúcnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4332543  Dátum zverejnenia: 12.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac