Можливість для людей з України

Odborný predajca v interiérovom štúdiu

ALTIERO, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 2 000 EUR/mesiacVýkonnostná odmena podľa kvality a množstva vykonanej práce. Koncoročná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie zákazníckeho servisu a poskytovanie odborného poradenstva. Komunikácia, pomoc pri výbere a predaj koncovým zákazníkom.
Spolupráca so stálymi klientmi, architektmi, interiérovými dizajnérmi a projektantmi. Prezentácia produktov v showroome a poskytovanie informácií o službách spoločnosti.
Komunikácia s výrobcami, dodávateľmi a kooperujúcimi spoločnosťami.
Príprava cenových kalkulácií a ich prezentácia zákazníkom.
Spracovávanie objednávok.
Objednávanie tovaru.
Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
Starostlivosť o showroom podľa stanovených štandardov.

-výkonnostná odmena podľa kvality a množstva vykonanej práce
-absolvovanie odborných školení
-profesionálny a zároveň ľudský a férový prístup
-individuálne ocenenie snahy a úspechu
- práca v príjemnom prostredí
-zaujímavá a kreatívna práca v mladom kolektíve
-možnosť profesionálnej sebarealizácie, osobného a odborného rastu
-možnosť zvýšenia nástupného platu po zapracovaní a schopnosti samostatne vykonávať pracovnú pozíciu.

Ak Vás naša pracovná pozícia zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám prosím Váš životopis.
Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní kandidáti.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky a očakávania.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Open Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Iniciatívnosť
Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Kultivovaný písomný prejav
Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
Organizovanie a plánovanie práce
Precíznosť (presnosť)
Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Rozhodovanie

Do nášho tímu hľadáme príjemného, tímového, zodpovedného, lojálneho a ochotného kolegu s výbornými komunikačnými a predajnými schopnosťami, proklientskym prístupom, estetickým cítením a priestorovou predstavivosťou. Je otvorený novým návrhom a nápadom a má záujem učiť sa a odborne rásť. Má technické zmýšľanie a vzťah k dizajnu.

Sme obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1995. Od začiatku svojho pôsobenia je firma zameraná na predaj a montáž podláh, dverí, tapiet, športových a bezpečnostných povrchov, detských ihrísk, vonkajších fitness strojov a príslušenstva k týmto všetkým produktom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4776156  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac