Asistent odborného predajcu / Junior predajca

ALTIERO, s.r.o.

Miesto práce
Tržničné Námestie, Komárno
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 100 EUR/mesiac- výška Tvojho ohodnotenia záleží na Tvojich schopnostiach a šikovnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávame od Teba, že budeš pravou rukou tvojich kolegov - odborných predajcov v showroome.
- budeš asistovať/nápomocný pri komunikácii, poradenstve a predaji s klientami
- pripravíš podklady pre cenovú kalkuláciu v programe excel
- budeš komunikovať a utužovať obchodné vzťahy s architektmi, interiérovými dizajnérmi, projektantmi, či stálymi klientmi
-pripravíš podklady pre skompletizovanie objednávky pre výrobcu, dodávateľa alebo kooperujúce spoločnosti
- budeš zodpovedný za portfólio tapiet (predaj, nákup, ...)
Keďže showroom bude Tvojou základňou a zároveň vizitkou, postaráš sa o to, aby bol vždy TIP-TOP a zákazníci sa do neho radi vracali a dali si v ňom dobrú kávu , na ktorú sa zvyčajne tešia.

- absolvovanie odborných školení
- profesionálny a zároveň ľudský a férový prístup
- individuálne ocenenie snahy a úspechu
- prácu v príjemnom prostredí
- stabilné zázemie rodinnej firmy
- zaujímavú a kreatívnu prácu v mladom kolektíve
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, osobného a odborného rastu
- možnosť zvýšenia nástupného platu po zapracovaní a schopnosti samostatne vykonávať pracovnú pozíciu.
- koncoročná odmena
- bonusy a odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

V prípade, že hľadáš zaujímavú a stabilnú prácu a chceš byť pevným a dlhodobým pilierom našej spoločnosť, pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Ak máš vo svojej DNA proklientskú orientáciu, príjemného, tímového ducha, si zodpovedný, príjemný a lojálny kolega, máš výborné komunikačné schopnosti, tak Ťa chceme do tímu. Nemusíš byť znalcom v podlahách, ak si šikovný a snaživý, pomôžeme Ti zorientovať sa.

Sme obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1995. Od začiatku svojho pôsobenia je firma zameraná na predaj a montáž podláh, dverí, tapiet, športových a bezpečnostných povrchov, detských ihrísk, vonkajších fitness strojov a príslušenstva k týmto všetkým produktom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4092913  Dátum zverejnenia: 1.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac