Vodič MKD V4

Alti Trade, s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 1728/47, Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800paušal+priplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie motorového vozidla, starostlivosť o kamion, vykonávanie drobných opráv.

Cez víkend sa nejazdí, tak isto aj cez sviatky (resp. dohoda). Jazdia sa krajiny V4 hlavne CZ. Paušálne ohodnotenie. Priplatok za km.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

platné KKV a psychotesty.

Hlavnou činnosťou firmy Alti Trade, s.r.o. je poskytovanie komplexných služieb v oblasti cestnej nákladnej dopravy a zasielateľstva. Disponujeme vlasnými plachtovými návesmi. Taktiež vieme zabezpečiť prepravu sypkých materiálov, vrátane nebezpečných látok podľa dohody ADR.
Zaoberáme sa nielen vnútroštátnou dopravou, ale aj zahraničnými destináciami do EÚ a v EÚ. Vďaka našim skúsenostiam a individuálnemu prístupu, Vám dokážeme zabezpečiť kamiónovú dopravu a prepravu tovaru do všetkých destinácií Európy. Špecializujeme sa hlavne na CZ a krajiny V4.
Ak chcete aj Vy patriť k širokej skupine našich spokojných zákazníkov, radi Vám dokážeme, že ste sa rozhodli správne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Radlinského 1728/47
02601 Dolný Kubín

Kontakt

ID: 2583263   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800paušal+priplatky