Obchodný manažér predaja - stredné Slovensko

ALTHAN, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Tvrdošín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete, prezentácia portfólia produktov a služieb ( mäso a mäsové výrobky), príprava cenových kalkulácií, optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie ,vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja, monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja, účasť na obchodných stretnutiach, prezentáciách, aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov

- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou odborného a kariérneho rastu
- motivujúce platové ohodnotenie
- technické vybavenie na výkon pracovnej činnosti
- služobný automobil, telefón

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria danej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

- cieľavedomosť
- iniciatívnosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- samostatnosť

ALTHAN, s.r.o. - spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a spracovaním mäsa a mäsových výrobkov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ALTHAN, s.r.o
Chemlonská 1
06601 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Gabriela Želizňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3236749   Dátum zverejnenia: 9.11.2017