Učiteľka v súkromnej škôlke

AlterVita, s.r.o.

Miesto práce
Krupinská, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 eur mesačne + bonus závisí od druhu pomeru a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvorenej škôlky v Petržalke hľadáme pani Učiteľky s entuziazmom, láskou k deťom a hravou dušou. Nájsť dobrého pedagóga je pre nás alfou a omegou, lebo si uvedomujeme, že škôlka bude len tak kvalitná ako jej učiteľky.

Za prioritu v našej škôlke považujeme pohyb vonku (máme vlastný vonkajší dvor), vzťahy (komunikácia, spolupráca, riešenie konfliktov a i.) a čítanie kníh. Učenie skúsenosťou je samozrejmosťou. Snažili sme sa vybrať to najlepšie z Montessori a waldorfskej pedagogiky, inšpirovala nás aj lesná škôlka. Viac o nás Vám radi predostrieme pri osobnom stretnutí.

Ponúkame výhody ako max 10 detí na učiteľku (nie mladšie ako 3roky), priestor na realizovanie vlastných nápadov, ochrana zdravia (nepreberanie chorých detí do starostlivosti), podpora ďalšieho vzdelávania sa a motivačný plat (jeho výška závisí od druhu pomeru a skúseností). Veríme, že spoločnými silami sa nám podarí vytvoriť stav kedy pondelok nebude strašiakom :)

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala prosím pošlite :
1. CV
2. odpoveď na tieto 2otázky:
2.1. Aký je Váš najkrajší zážitok z práce s deťmi?
2.2. Ak by ste mali čarovnú paličku a mohli ňou deti naučiť jednu konkrétnu vec aká by to bola?

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.3.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť (alebo absolvovanie kurzu) Montessori pedagogiky výhodou
- pozitívny vzťah ku knihám a pohybu
- trpezlivosť a nadhľad pri riešení problémov
- samostatnosť a iniciatíva
- zodpovednosť

Malá rodinná firma s rozširujúcimi sa podnikateľskými aktivitami. Založili sme detské centrum, ktorého zmyslom je doplniť medzeru na trhu v oblasti výchovy a vzdelávania detí. Zároveň aktívne pracujeme na tom aby sme naše detské centrum zaradili do siete materských škôl. Web stránka je aktuálne v prerábke a preto nedostupná.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

AlterVita s.r.o.
Rovniankova 12
85102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Radka Štaffová
E-mail: poslať životopis
ID: 3620733   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 eur mesačne + bonus závisí od druhu pomeru a skúseností