Nástrojár

Altcam Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 8, Myjava
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 600 EUR/mesiacVýška brutto mzdy závisí od skúseností uchádzača. Motivačné mesačné prémie a odmeny až do výšky 300€ + nadštandardné mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v dvojzmennej prevádzke
  • údržba, čistenie, nastavenie a oprava vstrekovacích foriem,
  • obsluha základných obrábacích strojov
  • výroba náhradných dielov a nástrojov pre výrobné zariadenia.

Stabilný rast základného platu v závislosti od šikovnosti a snahy každého zamestnanca
- Motivačné zložky mesačných prémií - až do výšky 300€ (mesačné prémie, osobné hodnotenie, pracovný bonus pri odpracovaní plného mesiaca, návrhy na zlepšenia)
- Mimoriadne odmeny od vedúceho
- Príplatky k nočným zmenám nad rámec zákona
- Polročné a koncoročné odmeny
- Stravovanie zdarma zabezpečené na rannej a poobednej zmene - prípadne voľba finančného príspevku, nočná zmena riešená formou finančného príspevku
- Extra príplatky za prácu počas víkendov - 100% platený víkend
- Cestovné príspevky pri dochádzaní do práce
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Odmena pri narodení dieťaťa
- Celopodnikové akcie

Si šikovný, rád sa učíš nové veci, chceš pracovať pre rozvíjajúcu sa spoločnosť so stabilným rastom, potom zašli svoj životopis na [email protected] alebo sa informuj telefonicky 0949 827 511.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s obrábacími strojmi - fréza, sústruh, brúska, hĺbička, laserová zváračka (skúsenosti aspoň jedného z nich)
  • aktívny prístup k práci, zodpovednosť, samostatnosť, spolupráca
  • ochota nadčasov

Sme stabilná spoločnosť a ponúkame Vám serióznu a dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4050218  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac